Заміна склопакетів Київ

замена стеклопакетов Киев

Заміна склопакетів Київ, якщо ти не працюєш в цій галузі і ні як з цим не пов’язаний, тоді це може викликати у Вас утруднення. Як правило насамперед Ви звертаєтеся у фірму, де замовляли пластикові вікна. Підняти дані на замовлення іноді буває проблематично, все залежить як давно Ви розміщували замовлення, плюс вартість заміни може бути “захмарною”, через те, що потрібно спеціально робити доставку, їхати монтажникам. Знаю, я сам раніше стикався з такими проблемами. Тому, знаючи існуючі складнощі, наша компанія пропонує Вам швидко і недорого зробити заміну склопакета в пластикових вікнах.

Фахівці нашої компанії проводять заміну розбитих склопакетів, пошкоджених частково склопакетів на нові. Також, ми виробляємо заміну сендвіч-панелей на склопакет і навпаки, можливо міняти одинарне скло на склопакет з прирізанням штапиков. У будь-якому випадку, Ви завжди зможете дізнатися вартість послуг по заміні склопакетів. І ми це зробимо оперативно і якісно.

Заміна склопакетів в Києві недорого

стеклопакетыЯк відбувається сам процес:

  • Ви телефонуєте в нашу компанію, залишаєте Ваш мобільний телефон для зв’язку з Вами сервісних майстрів;
  • Сервісний майстер зв’язується з Вами протягом години, називає вартість нового склопакета і вартість послуг по заміні склопакета;
  • Обумовлює з Вами час для того, щоб зробити вимір розбитого склопакета і називає терміни на коли буде заміна склопакета .;

Наші фахівці, також можуть зробити заміну склопакетів у передмісті Києва (Вишневе, Боярка, Вишгород, Ірпінь, Гостомель, Буча, Бровари, Бориспіль).

Заміна склопакетів за 3-4 дні з гарантією!

В основному проводиться заміна склопакетів Київ в металопластикових вікнах, але можуть бути винятки. Наші фахівці також можуть поміняти склопакети в алюмінієвих конструкціях. Як правило, заміна склопакета займає 3-4 робочих дні, в екстрених випадках можливо зменшити термін за домовленістю. Телефонуйте !!! Чекаємо Вашого дзвінка !!!!

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями