Москітні сітки на двері ПВХ

дверная москитная сетка киевМоскіти докучають людям не тільки через вікна, але і двері. Ви напевно в (майже що будь-якому) американському фільмі бачили, що, коли до американця в будинок приходить якийсь гість, то він розмовляє з ним через москітну сітку. По достатку таких фільмів нескладно зробити висновок, що на двері кожного будинку обов’язково встановлені москітні сітки на двері. Чому вони настільки популярні у власників приватних будинків? Зараз розглянемо.

Що собою являє дверна москітна сітка

Аналогічно віконній москтній сітці, дверна москітна сітка – це та ж сітка, тільки виконана в більшому розмірі, та ще яка може розчинятися як двері. Забезпечує можливість відкривати двері будинку в жарку пору року, і не дає мошкарі, листю, тополиного пуху і деякій кількості вуличного пилу потрапляти всередину приміщеня. Може не встановлюватися, якщо ви не з тих людей, хто любить тримати двері навстіж. Однак, крім вхідних дверей, може встановлюватися на двері балкону, тераси, веранди ..

Переваги москітних сіток для дверних прорізів

Москітні сітки для дверей володіють тими ж привілеями, що і сітки на вікна:

  • запобігають потраплянню комарів, мошкари, бруду, листя, деякої частини вологи (від дощу) всередину;
  • при належному догляді і акуратному зверненні можуть служити вам десятки років без необхідності заміни;
  • можуть бути пофарбовані в потрібний вам колірний варіант і навіть виконані під дерев’яні фактури;
  • чудово інтегруються в стиль приміщення, легко відкриваються, закриваються і миються, не вимагають специфічного догляду.

Види дверних москітних сіток

Москітні сітки на двері ПВХ балконні
Москітні сітки на двері балконні

Існують три базових різновиди москітних сіток на двері:

  • Рамна, яка вважає класичної. Працює як двері – відкриваються назовні або всередину (в протилежному напрямку від відкриття самих дверей), встановлюється на петлі. Можуть бути варіанти єдиної стулки двері або двох стулок, з яких одна може бути нерухомою.
  • Ролетний варіант (складається вгору, розкладається вниз). Він ще іменується рулонної москітної сіткою. Рамний варіант, який рухається вгору-вниз всередині жорстко встановленої рами (каркаса). Незручний там, де дверима часто користуються. Оптимальний для дверей, яка просто відкрита на провітрювання – балконні двері як приклад або двері на веранду / терасу.
  • Плісований варіант – складається як гармошка вліво або вправо.

Серед трьох позначених варіантів перший займає переважну частку ринку. Це обумовлено зручністю кріплення і довговічністю служби такого варіанту. Каркасні двері легко встановлюється і обладнані, як правило, клямкою на магніті. Витримує численні цикли відкриття і закриття.

Каркасні двері мають внутрішнє ребро жорсткості (посередині або трохи вище рівня колін). Варіанти плісе мають поріжок знизу (який забезпечує їх кріплення в натягнутому положенні), що не завжди зручно для проходу через такі двері. Варіанти москітних сіток-гармошок – це варіанти знову ж таки не для дверей частого користування (як хороший варіант використання – це москітна сітка на балконні двері), плюс вони вимагають збільшеної ширини каркасу. Не дивно, що майже всі користувачі вибирають каркасні поворотні двері-сітки.Такі сітки виконуються з різних ниток – нейлон, ПВХ, скловолокно (або пластик, укріплений скловолокном). Скловолоконний варіант – найбільш довговічний, він не перешкоджає проникненню світла всередину приміщення, дуже міцний на розрив (питома міцність вище заліза), при цьому щодо гнучкий і легкий. Розвиток технологій отримання скловолокна вплинули на його здешевлення і, як наслідок, збільшення популярності москітних сіток з даного матеріалу. Однак з огляду на його невисоку міцність на злам, з нього не виготовляють плісировані москітні дверні сітки (хіба що зі складними куточками з іншого матеріалу).

 

цветная москитная сетка на двериМоскітні сітки на двері – особливості колірних рішень

Пройшли ті дні, коли серед всіх можливих кольорів був доступний тільки білий. Сучасні москітні сітки дверного типу можуть бути пофарбовані майже в будь-який колір за бажанням замовника. У нашому каталозі є десяток стандартних варіантів і більше сотні опціональних варіантів. Звертайтеся – і ви підберемо саме те, що вам потрібно!

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...