Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Москітні сітки на двері ПВХ

дверная москитная сетка киевМоскіти докучають людям не тільки через вікна, але і двері. Ви напевно в (майже що будь-якому) американському фільмі бачили, що, коли до американця в будинок приходить якийсь гість, то він розмовляє з ним через москітну сітку. По достатку таких фільмів нескладно зробити висновок, що на двері кожного будинку обов’язково встановлені москітні сітки на двері. Чому вони настільки популярні у власників приватних будинків? Зараз розглянемо.

Що собою являє дверна москітна сітка

Аналогічно віконній москтній сітці, дверна москітна сітка – це та ж сітка, тільки виконана в більшому розмірі, та ще яка може розчинятися як двері. Забезпечує можливість відкривати двері будинку в жарку пору року, і не дає мошкарі, листю, тополиного пуху і деякій кількості вуличного пилу потрапляти всередину приміщеня. Може не встановлюватися, якщо ви не з тих людей, хто любить тримати двері навстіж. Однак, крім вхідних дверей, може встановлюватися на двері балкону, тераси, веранди ..

Москітні сітки на двері, які у них переваги?

Москітні сітки для дверей володіють тими ж привілеями, що і сітки на вікна:

  • запобігають потраплянню комарів, мошкари, бруду, листя, деякої частини вологи (від дощу) всередину;
  • при належному догляді і акуратному зверненні можуть служити вам десятки років без необхідності заміни;
  • можуть бути пофарбовані в потрібний вам колірний варіант і навіть виконані під дерев’яні фактури;
  • чудово інтегруються в стиль приміщення, легко відкриваються, закриваються і миються, не вимагають специфічного догляду.

Види дверних москітних сіток

Москітні сітки на двері ПВХ балконні
Москітні сітки на двері балконні

Існують три базових різновиди москітних сіток на двері:

  • Рамна, яка вважає класичної. Працює як двері – відкриваються назовні або всередину (в протилежному напрямку від відкриття самих дверей), встановлюється на петлі. Можуть бути варіанти єдиної стулки двері або двох стулок, з яких одна може бути нерухомою.
  • Ролетний варіант (складається вгору, розкладається вниз). Він ще іменується рулонної москітної сіткою. Рамний варіант, який рухається вгору-вниз всередині жорстко встановленої рами (каркаса). Незручний там, де дверима часто користуються. Оптимальний для дверей, яка просто відкрита на провітрювання – балконні двері як приклад або двері на веранду / терасу.
  • Плісований варіант – складається як гармошка вліво або вправо.

Серед трьох позначених варіантів перший займає переважну частку ринку. Це обумовлено зручністю кріплення і довговічністю служби такого варіанту. Каркасні двері легко встановлюється і обладнані, як правило, клямкою на магніті. Витримує численні цикли відкриття і закриття.

Каркасні двері мають внутрішнє ребро жорсткості (посередині або трохи вище рівня колін). Варіанти плісе мають поріжок знизу (який забезпечує їх кріплення в натягнутому положенні), що не завжди зручно для проходу через такі двері. Варіанти москітних сіток-гармошок – це варіанти знову ж таки не для дверей частого користування (як хороший варіант використання – це москітна сітка на балконні двері), плюс вони вимагають збільшеної ширини каркасу. Не дивно, що майже всі користувачі вибирають каркасні поворотні двері-сітки.Такі сітки виконуються з різних ниток – нейлон, ПВХ, скловолокно (або пластик, укріплений скловолокном). Скловолоконний варіант – найбільш довговічний, він не перешкоджає проникненню світла всередину приміщення, дуже міцний на розрив (питома міцність вище заліза), при цьому щодо гнучкий і легкий. Розвиток технологій отримання скловолокна вплинули на його здешевлення і, як наслідок, збільшення популярності москітних сіток з даного матеріалу. Однак з огляду на його невисоку міцність на злам, з нього не виготовляють плісировані москітні дверні сітки (хіба що зі складними куточками з іншого матеріалу).

 

цветная москитная сетка на двериМоскітні сітки на двері – особливості колірних рішень

Пройшли ті дні, коли серед всіх можливих кольорів був доступний тільки білий. Сучасні москітні сітки дверного типу можуть бути пофарбовані майже в будь-який колір за бажанням замовника. У нашому каталозі є десяток стандартних варіантів і більше сотні опціональних варіантів. Звертайтеся – і ви підберемо саме те, що вам потрібно!

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...