Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Склопакети для металопластикових вікон – параметри вибору

Замовлення склопакета

Вага: 0 (кг/м.кв.)

Опір теплопередачі: 0 ( м²·°C/Вт)

Звукоізоляція: 0 (дБ)

Сума до оплати: 324 грн

З чого складається склопакет?

Склопакети – це конструкція, проникний для світлового потоку, будівельного призначення, що складається з 2-х, 3 або 4-х стекол, герметично склеєних або інакше скріплених між собою по периметру, використовуючи дистанційні рамки і герметики. Склопакет – це заміна звичайному склу, можна сказати, наступне його покоління, для підвищення опору передачі тепла через віконний проріз в зовнішнє середовище, тому що повітря і деякі інші гази погано пропускають тепло.

Класифікація склопакетів за кількістю камер від ™4_Етаж

Склопакети Київ
Склопакети

Випускаються 1, 2, 3-камерні склопакети. Відповідно, для їх виготовлення використовуються 2, 3 або 4 скла. При цьому самі профілі, в які вставляються стекла, бувають 3, 4, 5, 6, 7, 8-мікамерние. Давайте розберемося, в чому відмінності.

Камери в склопакетах.

 • 1 камера (між 2 стеклами) – це недороге рішення, яке багато хто воліє там, де необхідно лише засклити балкон або якщо клімат – настільки м’який, що тепловтратами можна знехтувати. Буває, що такий склопакет ставлять, в разі якщо вікно виходить на балкон, який вже засклений таким же вікном – тоді два вікна сукупно дають приблизно той же ефект, що і 1 вікно з 2-3 камерами.
 • 2 камери – це рішення, яке на 50% більше енергоефективно теплозбереження, а також дає кращу шумоізоляцію.Самий популярний варіант.
 • 3 камери використовуються там, де потрібно максимально абстрагуватися від шуму вулиці зовні і зберегти тепло в холодну пору року. Найдорожчий, але і найбільш популярний варіант.

Оскільки віконна рама жорстко примикає до стіни, вона передає через себе в обидві сторони певну частину енергії звуків, вібрації і тепла. Одне з істотних відмінностей вікон зі склопакетами від звичайних стекол в дерев’яній рамі, як робили в Радянському Союзі, є істотне зменшення передачі всіх цих енергій, при отриманні практичний тієї ж жорсткості конструкції. Це відбувається завдяки складній геометрії віконної рами в розрізі і продуманому будовою.

Види склопакетів за функціями і властивостями

заказать стеклопакет виды

Розрізняють склопакети:

 • зі звичайними стеклами;
 • енергозберігаючий склопакет (завдяки нанесенню оксидной металевої плівки 0,5 мкм товщиною);
 • світловідбиваючий (з плівкою з оксиду титану або срібла 0,1 мкм товщиною). Напівпрозора плівка також може бути наклеєна окремо – на зовнішню сторону вікна, роблячи поверхню дзеркальної зовні, але проникною для світла;
  із затемненими стеклами;
 • загартований протиударний і з міцними стеклами-триплекс, які також дають підвищену шумоізоляцію.

Що всередині камер склопакета?

заказать стеклопакет ценаЗаповнюють внутрішній простір кожного пакета найчастіше двома видами наповнювача: сухим (технічним) повітрям або чистим газом аргоном. І перший і другий одержують хімічним чином на фабриках. У цих газових середовищах не міститься води, яка у вигляді конденсату не осідає на внутрішніх поверхнях. До того ж, щоб надійно нейтралізувати залишився після заповнення газом водяна пара в камері склопакета, всередину спейсеров кладуть порошок-абсорбер, який вилучає і утримує всю вологу протягом усього терміну експлуатації (зазвичай це десятки років). Заповнення технічним повітрям дозволяє отримати ідеально чисту атмосферу всередині пакету, а аргон має такі переваги:

 • теплоізоляція;
 • хімічна інертність, що дозволяє не вступати в реакцію з усіма елементами склопакета;
 • повне витіснення повітря з склопакета.

Процес виготовлення якісного склопакета

Скло нарізають потрібними розмірами, миють машинами, перевіряють на відсутність дефектів спектроскопией і склеюють в пакет герметиком (бутіловим шнуром), прокладаючи дистанційними рамками (спейсерами) з водовбирним силікагелем. Вставляють в алюмінієво-пластикові рами, герметично пресують і прикріплюють фурнітуру.

Як правильно підібрати склопакет для пластикового вікна

Визначтеся при виборі склопакета – що вам необхідно: шумопоглинання звуків вулиці, захист від злому, збереження тепла, а може, все разом?

Тепло

Економія електроенергії або газу на обігрів приміщення вище в склопакетах, заповнених аргоном, який зберігає приміщення на 3 ° -5 ° теплішим, ніж варіанти, заповнені повітрям. Купити склопакет такої якості – це заощадити на комунальних платежах.

Безопасность

Загартоване скло – безпечніше звичайного, бо воно при розбиванні розсипається дрібними осколками, що мінімізують можливу шкоду для людини, а з використанням плівки – і зовсім тримається на ній. Максимально армований склопакет для пластикових вікон витримує прямі постріли з пістолета і численні удари кувалдою.

Шумоізоляція

Газ аргон в камерах + різні по товщині скла + звукозахисних плівка = шумоізоляція до 37 дБ.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...