Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Вікна Almplast

Купити пластикові вікна ALMplast в Києві

окна Almplast КиевКомпанія 4 поверх пропонує в асортименті марок віконних профілів бренд Almplast. Дана марка належить до бюджетного класу скління з ПВХ. Купити пластикові вікна Almplast означає, що ви отримуєте продукт оптимальної заводської збірки за вигідною ціновою політикою. Вікна Алмпласт практично міліметр в міліметр повторюють геометрію і глянцеву поверхню всесвітньо відомого німецького бренду вікон Salamander. Все це завдяки застосуванню якісної сировини для екструзії пластикових профілів. Якщо ви замовляєте металопластикові вікна Алмпласт, будьте впевнені, що отримаєте якісну продукцію, перевірену не за один рік експлуатації, адже підприємство “Бест Пласт”, якому належить ця торгова марка, займає лідируючі позиції в сегменті бюджетних українських вікон їх ПВХ з 2008 року.

Кілька аргументів на користь металопластикових вікон Алмпласт:

  • Оптимальні технічні характеристики ПВХ профілю по тепло- і звукоізоляції
  • Перевірений роками експлуатації бренд вікон вітчизняного виробника
  • Якісно підібрана рецептура ПВХ, завдяки якій вікна Almplast зберігають форму, колір, жорсткість конструкцій, витримують значні перепади температур
  • Товщина стінок профілю 2,7 згідно європейських стандартів
  • Контроль якості від етапу закупівлі сировини до виходу готового ПВХ-профілю Алмпласт
  • Візуальна схожість металопластикового вікна Алмпласт з вікнами з профілю Salamander
  • Цінова категорія недорогих пластикових вікон

Вибір серій пластикових вікон ALMplast:

Пластикові вікна торгової марки Almplast представлені в двох серіях: класика 3 камери Almpast 60 і тепліший варіант скління 5 камерна система Almplast 70.

Характеристики:ALMplast 60ALMplast 70
Количество камер в ПВХ:35
Монтажная толщина:
6070
Толщина наружной стенки:2,73
Цвет поверхности:белыйбелый
Класс профиля:ВВ
Количество и цвет уплотнителей2 контура/черный2 контура/черный
Установка стеклопакета:24-3232-40
Звукоизоляция до:46 Дб48 Дб
Ламинация:++

пластиковые окна алмпласт купить

Ціни на вікна Алмпласт від 4ETAG:

Нижче представлені ціни на вікна з ПВХ на констркцій стандартних розмірів і конфігурацій. Але, якщо ви хочете замовити вікна, двері, засклити балкон пластиковими вікнами іншого розміру, то ніяких проблем не виникне. Всі віконні конструкції ми виготовляємо під замовлення індивідуально. Так як вікна Almplast відносяться до бюджетного сегменту скління, то відповідно підсумкова вартість скління і установки вікон Алмпласт буде вигіднішою при порівнянні з німецькими брендами вікон, скажімо Salamander. Чи не знайшли цікаву для вас конфігурацію, зверніться в телефонному режимі до наших менеджерів-консультантів!

Цена на типовые пластиковые окна
Серия 2 стекла (4-16-4) 3 стекла (4-10-4-10-4)
{{row.name}} {{sort(currentImgCount)}}{{row.price2 }} {{row.price1}}
Серия 2 стекла (4-16-4) 3 стекла (4-10-4-10-4)
{{row.name}} {{sort(currentImgCount)}}{{row.price2 }} {{row.price1}}
Серия 2 стекла (4-16-4) 3 стекла (4-10-4-10-4)
{{row.name}} {{sort(currentImgCount)}}{{row.price2 }} {{row.price1}}

{{tables4[0][currentImgCount][tables4[0][currentImgCount].length - 1].text}}

Заказать окна ALMplast у нас:

Металопластикові вікна АЛМпласт стануть прекрасним доповненням при заміні старих вікон в дитячих садах, школах, держустановах, заміні вікон на дачі, недорогому бюджетному склінні балконів і лоджій. Якщо ви дещо обмежені в бюджеті, то рекомендуємо вам звернути увагу на замовлення саме цієї віконної марки в нашій компанії. Адже замовити пластикові вікна Almplast за невисокою вартістю ви зможете саме у нас. Скористайтеся безкоштовною опцією виклику замірника і отримаєте установку вікон ALMplast оперативно і вчасно завдяки злагодженій роботі нашої команди. Вдалого вибору!
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...