Жалюзі на вікна у Києві

Жалюзі на вікна у Києві – компанія 4 этаж

Жалюзи на окна ламинированные в Киеве - компания
Жалюзі на вікна в Києві

Жалюзі горизонтальні на вікна пластикові виготовляють в основному з алюмінію.

Цей матеріал має пружність, він дуже стійкий до вигинів. Це стрічки з тонкого, високолегованого сплаву магнію і алюмінію, покритий стійкими фарбами. Стандартна ширина однієї стрічки (ламелі) – 25мм. Ламелі стійкі до вигорання, не бояться променів сонця, вони не вбирають жир і запах, тому встановити горизонтальні жалюзі на кухні – це найкращий вибір.

Та і не тільки на кухні, наші лоджії і балкони не є такими великими, щоб використовувати штори. Тим більше, що завдяки установці жалюзі на вікна, Ви значно економите простір у своїй кімнаті, підвіконня вільне і доступ до нього вільний, не потрібно нічого відсувати, щоб добратися до вікна. А це зручно. Проте, їх основним недоліком є те, що не рекомендується їх встановлювати в прохідних місцях, залишати у вертикальному положенні без фіксації у момент провітрювання приміщення. Матеріал ламелі м’який, він не витримує частих контактів і під дією втрачає первинну форму. Проте, горизонтальні жалюзі, дуже затребувані.

Установить жалюзи на окна в Киеве - оконная фирма
Жалюзі на вікна ПВХ

Ось і ми радимо Вам купити жалюзі на вікна в Києві. Конкуренцію встановленню жалюзі почали складати енергозбережні склопакети тому, що завдяки їм істотно зменшується дія ультрафіолету на Ваше житло. Проте відносно розв’язавши проблему з сонцем, не вирішеними залишилися проблеми із занадто цікавими сусідами навпроти або перший, другий поверх, також питання інтер’єру, так щоб все поєднувалося в інтер’єрі Вашого будинку.

В нашій компанії для пенсіонерів, військовослужбовців і учасників АТО – ЗНИЖКА 7 % на продукцію!

Жалюзі на вікна в Києві з установкою

Що для цього треба? Подзвонити до нас і купити жалюзі на вікна в Києві. Звернувшись до нас, Ви зможете дізнатись орієнтовну вартість жалюзі на Ваші вікна.

Тканевые жалюзи на окна пластиковые - широкий выбор цвета
Тканинні жалюзі на вікна ПВХ

Вартість за метр квадратний в білому кольорі – 320 грн.

Вартість за метр квадратний на кольорові жалюзі – 360 грн.

Вартість за метр квадратний на колір “металік” – 400 грн.

Установка коштує 300 гривень, включаючи замір, доставку і саму установку!

Якщо ціни на жалюзі Вас влаштовують, Ви залишаєте адресу і телефон для заміру.

Замір узгоджується за часом, можливо як рано вранці, так і увечері після роботи, також можна і у вихідні. На замірі оформляється договір, передоплата 50 %, термін виготовлення 2-3 дні з моменту оформлення договору. Час установки також обумовлюється із Замовником, за часом установка одного комплекту займає 15-20 хвилин, головне – вільний доступ до вікон.

Вертикальные жалюзи на окна ПВХ - оконная компания
Вертикальні жалюзі на вікна

Жалюзі на вікна в Києві купити можна абсолютно різних кольорів

Правильний підбір колірної гамми жалюзі допоможуть Вам розслабитися у Вашому будинку, налаштуватися на повний спокій і відпочинок. Повноцінний відпочинок для Вас, Ваших близьких. Жалюзі допоможуть Вам сховатися від прямих променів сонячного світла, від метушні великого мегаполісу, його шуму і вогнів, завдяки жалюзі Ви набудете відчуття затишку, комфорту і безпеки. І це стане прелюдією до блаженства сну…

Віктор Гуменюк

Google