Вхідні пластикові двері

пластиковые входные двериВхідні двері виконують кілька важливих функцій. Вони не тільки захищають приміщення від несприятливого впливу зовнішнього середовища і проникнення недоброзичливців, а також завершують загальний інтер’єр будівлі і створюють перше враження. З даними завданнями відмінно справляються пластикові вхідні двері. Раніше їх можна було побачити в магазинах, офісах, поліклініках та інших громадських місцях, сьогодні вони стали затребуваними і в житлових будинках.

Переваги пластикових дверей вхідного типу

Характеризується дверна вхідна група ПВХ такими переважними моментами:

 • Підвищена тепло- і шумоізоляція, завдяки чому забезпечується комфортна атмосфера і мікроклімат в приміщенні;
 • Екологічність в виготовленні пластика, який не містить шкідливих свинцевих стабілізаторів;
 • Зносостійкість, стійкість до вологи і ультрафіолетових променів, механічних впливів і ударів;
 • Довговічність служби, яка при належному догляді і своєчасному обслуговуванні становить не менше 40 років;
 • Естетичний зовнішній вигляд, різноманіття відтінків і дизайнерських рішень, що дозволяє вибрати оптимальне рішення до будь-якого інтер’єру приміщень;
 • Простота обслуговування і догляду, відсутність необхідності фарбування або покриття лаком, поверхня покрита спеціальним захисним покриттям, яке відмінно миється і відштовхує забруднення.

З чого складаються стандартні вхідні двері ПВХ

Конструкційно вхідні двері ПВХ надійні, складаються вони з профільної системи, дверного полотна, порога і фурнітури (петлі, ручки, замки, доводчики, фіксатори). Профіль забезпечує міцність і надійність конструкції, тіло-і звукоізоляцію, складається він, як правило, з п’яти камер.

Дверне полотно може мати різні варіанти заповнення:

 • Повний – утеплена сендвіч-панель, яка представляє собою два аркуші міцного пластику, між якими знаходиться теплоізоляційний шар спіненого пінополістиролу;
 • Часткове – енергозберігаючий склопакет і сендвіч-панель, що займають рівні частини полотна або в інших пропорціях;
 • Прозоре склопакети, що складається з трьох камер, що володіє протиударними і енергозберігаючими властивостями.

Важливість комплектації пластикових вхідних дверей

входные двери пвх в разрезеНеобхідним і важливим моментом є правильна комплектація двері ПВХ вхідного типу, в яку входить високоякісна фурнітура і пороги. Дані елементи виконують важливі функції.

 • Замки і ручки забезпечують відкриття / закриття дверей, а також захищають від злому і небажаного проникнення. Вони оснащуються спеціальними запірними механізмами.
 • Пороги захищають додатково приміщення від протягів і холоду. Вони можуть бути пластиковими або алюмінієвими, вибір залежить від інтенсивності експлуатації і людського потоку.
 • Доводчики забезпечують плавне закриття дверей без різких ударів, захищаючи цим фурнітуру від зносу і поломок. Також вони усувають протяги і зберігають тепло в приміщенні, так як не дозволяють двері залишатися відкритою.

Ідеї для дизайну металопластикових вхідних дверей

Варіантів дизайнерських рішень, якими можна оформити металопластикові вхідні двері, існує багато. Це дозволяє підібрати виріб, що оптимально підходить до архітектури будівлі або до інтер’єру приміщення. Можна ламінувати дверне полотно в один з варіантів палітри класичних відтінків під натуральну деревину або ж вибрати будь-який інший колір. Цікаво виглядає декор, нанесений на скло. Це можуть бути різні візерунки і малюнки, а також шпроси, які додадуть двері ефектності. Можливостей в дизайні вхідних дверей безліч, це дозволяє експериментувати в екстер’єрі будинку.