Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Тристулкове вікно Київ

Тристулкове вікно Київ

Трехстворчатое окно Киев с установкой
Тристулкове вікно Київ у профілі Veka

Якщо Ви хочете, замовити та встановити тристулкове вікно Київ, то ми Вам із задоволенням у цьому допоможемо.

Для початку потрібно подумати, скільки частин буде відкриватися. Частина, що відкривається, називається стулка. Тобто, скільки стулок Вам необхідно, для провітрювання і для того, щоб нормально помити Ваше тристулкове вікно.

Кількість стулок впливає на вартість готового виробу, чим більше частин (створок), тим більш дорожчий виріб. Є кілька типорозмірів, що найчастіше зустрічаються, на тристулкові вікна:

  • перше це ширина 1800 мм та висота 1400 мм;
  • другий розмір 2100 мм ширина та висота 1400 мм;

Встановлення тристулкового вікна відео ™4 Поверх

Замовити тристулкове вікно в компанії “4 поверх Вікно Від і До”

Трехстворчатое окно со шпросами в Киеве
Тристулкове вікно зі шпросами

На ринку металопластикових виробів ми працюємо з 2009 року як інтернет-магазин “4 поверх Вікно Від і До”. Після кризи ми пропонували нашим Клієнтам пластикові вікна за низькими цінами і з хорошим сервісом по монтажу та виміру та також за гарантійними зобов’язаннями. Ми пропонуємо якісні ПВХ профілю Імперіал, Основа, KBE, OpenTeck, WDS, Veka, Salamander, Rehau. На ці профільні системи можна встановлювати різні марки фурнітури та комплектувати різними видами склопакетів, підвіконь, москітних сіток, жалюзі, віконних ручок.

Також ми пропонуємо на вибір Клієнтів кілька варіантів монтажу пластикових вікон (базовий, оптимальний, євромонтаж зі стрічками від Нормаізол або Іллбрук)

АКЦЕНТ ми робимо на п’яти камерних ПВХ системах та енергозберігаючих склопакетах.

Для оформлення замовлення достатньо залишити заявку на сайті або зробити дзвінок для виклику майстра для зняття розмірів вікон ПВХ. Майстер замірник зв’язується в найкоротший час і домовляється про приїзд на зручний і можливий час. Знявши розміри отвору, на місці він укладає з Вами договір і прямо йому можна внести передоплату від загальної вартості в 70 відсотків, 30 відсотків, що залишилися, оплачується після закінчення монтажу. Можливий розрахунок у системі Приват 24 з перерахуванням авансу на картку банку Приват чи Монобанк.

Віктор Гуменюк

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями