Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Замовити скління балкона Київ зі знижками

Замовити скління балкона Київ зі знижкамиЗараз на вулиці вже потеплішало, і тому можна з комфортом поміняти Ваші старенькі дерев’яні вікна (якщо не зробили цього раніше). Тепер перед Вами постає питання вибору віконної компанії. Але, тут відповідь проста – вікна треба замовляти в компанії, яка дає найдоступнішу ціну за вікна ПВХ високої якості, при цьому, додає до монтажу офіційну гарантію і грандіозні знижки. Взимку, само собою зрозуміло не сезон для скління, хоча багато Замовників добре знають, що засклити балкон Київ зі знижкою в “не сезон” вигідніше, тому що це час, коли всі віконні компанії на перебій пропонують додаткові знижки, акції, подарунки. Однак стало важко зрозуміти, чи є ця знижка чи ні. Мало хто буде вважати влітку або восени, а потім взимку зробивши цей же попередній розрахунок вартості скління, зможе на власні очі відчути, оцінити розмір знижки на замовлення. Що стосується подарунків, добре коли вони відповідні. Вам обіцяють подарунки, але це найчастіше зовсім не те, що Вам необхідно. Завжди краще чітко уявляти свою фінансову вигоду від здійснення угоди, я сам люблю чітко розуміти які “справжні” плюси.

Скління балкона Київ зі знижками – АКЦІЯ

Як хорошу знижку компанія 4 Етаж пропонує підйом конструкцій на Ваш поверх безкоштовно. Я думаю що, той хто раніше дізнавався ціни на скління пам’ятає, що конструкції більше 2,5 метра в вантажний ліфт не поміщаються, через це більшість віконних компаній вважають підйом конструкції з розрахунку, в середньому, 10 грн. – 1 поверх за одну конструкцію. Значить, якщо у Ви живете в “хрущовці” і хочете засклити “П” – образного балкона і у Вас 4 поверх, то по нашій акції Ви зможете заощадити 160 грн, (4 підйому на 4 поверх, три конструкції та комплектуючі). Якщо ж у Вас проста лоджія, але на 10 поверсі, то знову таки по нашій акції Ви економите 200 грн. (2 підйому на 10 поверх, одна конструкція і комплектуючі). Можливо це не звучить, як 50% знижка на словах, але це реальні гроші, які ми пропонуємо Вам заощадити, без можливості “накрутити” спочатку.

 

Скління балкона Київ зі знижками в компанії 4 Етаж

У наведеному нами розрахунку вказані орієнтовні розміри під скління, але з актуальними цінами. Вам достатньо зателефонувати до нас і упевнитися в цьому особисто. Вартості там вказані без урахування підйому на поверх, а значить Вам точно є з чим порівнювати. Можливе також коригування вартості за вибором комплектуючих (ширина відливів, козирків, підвіконь), потреба установки розширювальних пластикових профілів теж вплине на вартість, конфігурація виробів (кількість стулок), ну і відповідність Ваших розмірів з зазначеними в розрахунку.

Замовити скління балкона Київ зі знижками – скління балкона Від і До

балкон под ключПозитивним моментом в нашій роботі є, то що наші монтажники мають великий досвід в роботі. Для монтажників немає обмежень за складністю установки, і по роботах по обробці балкона як зовні (обшивка сайдингом, профнастилом), так і внутрішнє оздоблення балкона (обшивка вагонкою, пристрій шаф, установка сушарок). Від варіанту скління балконів по французьки до винесення балконів, з посиленням парапету. Головне те, що Ви спілкуєтеся з одними фахівцями, вони самі приїжджають на замір (при вимірі можуть Вам підказати, що і як у буде встановлено по факту, все уточнюють) після виміру, зробивши прорахунок по телефону вони називають Вам фінальну вартість, яка за фактом оформлення замовлення і монтажу не зміниться. І після виготовлення замовлення на виробництві, встановлюють Ваші вікна (двері). Монтажники здають Вам свою роботу і підписують у Вас акт-поставки і ставлять вікна на гарантію.

Замовити скління балкона Київ зі знижками, недорого:

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями