Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок

Акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок

 

Ми раді повідомити нашим клієнтам, що акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок (склопакети з енергозберігаючим склом) в подарунок, віконна компанія “4 Этаж” надає заповнення склопакетів інертним газом Аргон в Подарок !!! Це значно покращує коефіцієнт опору теплопередачі, а якщо просто робить Ваші Вікна Рехау більш комфортними і теплими для Вас. Я дуже радий, що акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок за фактом виявилася дуже ефективною, багато Замовників звернули увагу на нашу акцію і розмістили замовлення в нашій компанії 4 Етаж.

Більш того, я все частіше стикаюся з тим, що Замовники задають питання з приводу – склопакетів з селективним склом, склопакетів з різними дистанціями, склопакетів із заповненням інертним газом, склопакетів з різною товщиною скла і так далі. Це все говорить про одне, Замовники цікавляться і дійсно хочуть встановити енергозберігаючі вікна Rehau, при цьому щоб вікна і склопакети були максимально теплими, або науковою мовою – володіли максимальним коефіцієнтом опору теплопередачі.

 

Акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок

Акция окна Rehau Киев энергосбережение в подарокГрудень, січень і лютий, як правило час не активних продажів. Або по простому – не сезон у віконному бізнесі. Хтось просто чекає весни, практично нічого не роблячи, хтось просто відпочиває, себе ж я можу віднести до категорії людей, які в не сезон працюють ще активніше. Чому? Тому що попит на установку пластикових вікон є завжди, і в такий час, як не сезон, потрібно на всі 100% проявити свій професіоналізм, для того щоб Замовники з великої кількості компаній зупинили свій вибір на нашій компанії 4 Этаж. Для цього і потрібні активні продажі і акції, як наприклад – Акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок.

Акція вікна Rehau Київ енергозбереження в подарунок – компанія “4 Этаж”

  • Ми з задоволенням проконсультуємо Вас по питаннях, що цікавлять;
  • Проведемо консультацію по пластиковій системі Rehau, про її переваги в порівнянні з іншими системами профілів ПВХ;
  • Обмовимо можливості викликати замірника;
  • Умови укладення договору;
  • Терміни виготовлення замовлення;
  • І орієнтовну дату монтажу;
  • Гарантію на вироби в 5 років і після гарантійного обслуговування;
  • Соціальні знижки від нашої компанії “4 Этаж”;

Ждем Ваших звонков.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями