Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Балкон Київ купити

Балкон Київ купитиУ всіх фірм є сезонні знижки та розіграші, у нас також. Але у нас також є постійні знижки. Купити балкон зі знижками реально, що сьогодні, що через місяць, що через півроку, оскільки ми робимо знижки завжди і на все. Вікна на балкон у нас завжди йдуть по невеликій знижці, ми ж розуміємо, що ціна на балкон вища, ніж на просто вікно на кухню або вікно в кімнату, через це знижуємо ціни що зробити все доступним для Вас. Сезонні знижки на новорічні свята вже закінчуються, але акція на енергозберігаючі склопакети залишається!

 

Балкон Київ купити по акції “Енергозбереження в ПОДАРУНОК”

Купити балкон в Києві при такій знижці легко і доступно, і не тільки в Києві. Також зробимо знижку пенсіонерам та іншим військовим, в не залежності пору року. І в будь-якому випадки знижка для наших постійних клієнтів. Засклити балкон у нас можна в трьох варіантах:

  • просте скління;
  • оптимально засклити;
  • скління по максимуму;

Кожен варіант має свої переваги. У кожному варіанті скління ми можемо запропонувати Вам кілька варіантів профільних систем, склопакетів і природно, що кілька варіантів цін. Французьке скління балкона з енергозберігаючими склопакетами здорово буде зберігати тепло у вас в приміщенні. Винос балкона вартий своїх вкладень при установці, по скільки подальша експлуатація і зручності будуть вас тільки радувати. Знижка на балкон йде тільки в комплексі установки балкона і зварювальних робіт, а також з можливістю внутрішніх робіт.

Французький балкон Київ купити зі знижками

Французский балкон Киев купитьНаші менеджери допоможуть і підкажуть Вам при склінні балкона або склінні лоджії, надаючи знижки та повну інформацію. Всі питання будуть з відповідями, вони завжди підуть Вам на зустріч. Після консультації з менеджером ви зможете викликати нашого замірника, послуга безкоштовна, і за місцем вказати свої всі побажання і бажання. Після виміру у Вас буде точна ціна, буде відомо точний термін виготовлення і навіть дата монтажу. Договір можна буде зробити заключити, що на місці, що під’їхати до нас в офіс. Аванс при складанні договору – 70%.

Балкон Київ купити зі знижками в компанії 4 Етаж

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями