Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Енергозберігаючі вікна Київ

У зв’язку із загальносвітовим зростанням цін на енергоносії, популярність енергозберігаючих вікон в Києві набирає обертів, адже саме через вікна в будинку відбуваються найбільші тепловтрати. Але зовні так звані “теплі вікна” нічим не відрізняються від звичайних, і, напевно, саме з цієї причини про них існує настільки багато чуток і міфів. Давайте розберемося, що ж таке теплозберігаючі вікна, постараємося розвінчати деякі міфи про них, а також визначимося, де можна купити енергозберігаючі вікна Київ.

 

Енергозберігаюче вікно, що це таке і як це функціонує?

Енергозберігаючі вікна КиївДля наочності, можна навести реальний приклад в цифрах. Випромінювальна здатність (по-науковому, еміссістент поверхні) для звичайного скла складає 0,84, а у енергозберігаючого скла цей параметр дорівнює приблизно 0,04. І цим все сказано. Енергозберігаючі вікна Київ – компанія 4 Етаж, Замір вікон безкоштовно. До речі, * замовити енергозберігаючі вікна Київ * можна у нас, тому що ми вже давно працюємо з такими вікнами і з упевненістю рекомендуємо їх всім нашим Клієнтам. Виходячи з нашого досвіду, ми точно знаємо, що по ефективності однокамерний енергозберігаючий склопакет еквівалентний двокамерному зі звичайним склом.

Підемо ще далі. Часто, виробники заповнюють повітряні камери теплозберігаючих склопакетів інертним газом аргоном замість повітря. Для чого це робиться? По-перше, газ Аргон перешкоджає окисленню срібного напилення. По-друге, цей інертний газ має набагато меншу теплопровідність, ніж повітря, а значить, це істотно підвищує теплоізоляційні властивості вікна, в цілому. Крім того, шар зі срібла на склі не допускає проникнення Аргона назовні, який, до речі, є абсолютно нешкідливим для людини. Так що є думка, що будь-які емісійні склопакети бажано завжди заповнювати Аргоном!

Купити енергозберігаючі вікна мультифункціональні в Києві

Мультифункціональний склопакет:

  • власне саме скло
  • нижній шар (впливає на дзеркальність, колір напилення)
  • функціональний шар (срібло, хром; відбиває короткохвильові і довгохвильові променів)
  • захисний шар – захисний шар (захищає функціональний шару; відбиває і поглинає короткохвильові промені)
  • верхній шар

Така складна структура дозволяє відображати тепло в літній час – назовні, а в зимовий час – всередину приміщення. Іншими словами, багатофункціональні вікна будуть зберігати в будинку прохолоду, якщо зараз літо або тепло, якщо за вікном – зима. Ось чому такі вікна стали найбільш популярними в усьому світі.

Встановити енергозберігаючі вікна в Києві, Вам допоможе наша компанія “4 Етаж”

У нашому асортименті є різні енергозберігаючі склопакети, такі як, Rehau і Salamander (німецькі), WDS (українські), Veka (спільне виробництво в Німеччині та Україні) – на будь-який смак і гаманець. Енергозберігаючі вікна Київ, зробити розрахунок вартості енергозберігаючих вікон Ви можете ТУТ

Міфи і реальність переваги енергозберігаючих склопакетів

проверка энергосберегающих оконЦілком можливо, що такі чутки розпускають недобросовісні виробники, яким треба продати свій неякісний морально застарілий товар. Для всіх, хто сумнівався в існуванні та функціонуванні енергозберігаючих вікон ми авторитетно заявляємо: вони існують і їх переваги складно недооцінити!

  • Економія на опаленні взимку;
  • Економія на кондиціонуванні жарким літом (в разі мультифункціональних вікон);
  • Зменшення вигорання шпалер, портьєр, штор, предметів інтер’єру за рахунок зменшення пропускної здатності ультрафіолету;
  • Попередження утворення конденсату на склі в холодну пору року. Це особливо важливо, тому що конденсат призводить до цвілі в будинку !;

1. Де найкраще купити енергозберігаючі вікна Київ?

Таку серйозну справу, як установку вікон у Вашому будинку, можна довірити тільки професіоналам, які знають свою справу і мають багаторічний досвід роботи. Ми працюємо в цій сфері багато років, накопичили багато знань і умінь, і бажаємо, щоб кожен наш Клієнт залишився задоволений нашою роботою. На підтвердження наших слів ми даємо гарантію, як на вікна, так і на нашу роботу по їх монтажу. Ви можете нам зателефонувати самі або замовити зворотний дзвінок, можете нам написати, а можете навіть замовити послугу “Мобільний офіс”, яка полягає в тому, що ми приїжджаємо до Вас додому і на місці вирішуємо всі питання. Від Вас потрібно лише подзвонити нам. Ми чекаємо вас!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями