Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Енергозберігаючі вікна Київ

энергосберегающий стеклопакетНайбільш актуальні і як багатьом здається нерозв’язані проблеми, неприпустимо низька температура приміщення в опалювальний період (будівлі з централізованою системою) або шокуючі рахунки при наявності автономного опалення. Найбільш ефективним рішенням і доступним з точки зору матеріальних вкладень, по праву вважаються системи ПВХ зі склом схильними спец. обробці – енергозберігаючі склопакети (з напиленням) або багатофункціональні, що комбінують в собі енергозберігаючу і сонцезахисну якість. Склопакети в залежності від висунутих вимог можуть відрізнятися кількістю камер (1-о і 2-х камерні) і як варіант має місце заповнення аргоном. Саме поєднання скла, що пройшло нано обробку, з аргоном, як наповнювачем, один з найбільш вдалих варіантів. Якими різними, виявляється, можуть бути енергозберігаючі вікна (Київ), але всі вони допоможуть економити на оплаті за опалення.

 

Енергозберігаючі вікна – складова енергоефективності житла

Энергосберегающие окна КиевЕнергозберігаючі вікна ціни, на які можуть здатися високими, насправді, завдяки використанню енергозберігаючих склопакетів окуплять себе і зроблять Ваше життя набагато комфортнішим. Основною характеристикою таких вікон є ширина рами профілю і товщина склопакета.

  • Профільна система Rehau Ecosol і Decco 70 мають товщину рами 70 мм і товщину склопакета від 24 мм до 40 мм. Якщо детальніше, то Rehau має однокамерний склопакет товщиною 32 мм і двокамерний 40 мм., На рахунок Decco 70, то склопакет однокамерний 24 мм і двокамерний 34 мм.
  • Є також варіант установки вікна товщиною 76 мм і 82 мм, такі як Salamander StreamLine (76мм) і WDS 8 Series (82мм). У цих системах товщина склопакета коливається від 32 мм до 44 мм. WDS 8 Series має велику перевагу за рахунок товщини рами 82 мм, теплового склопакета товщиною 44 мм і найголовніше – третій контур ущільнення, який відіграє велику роль у збереженні тепла.

Комбінація, сучасні енергозберігаючі вікна + автономна система опалення, безпрограшний варіант в досягненні мети відчувати себе максимально комфортно без зайвих витрат. Мешканці будинків з централізованою системою також зможуть зменшити розміри оплати, виключивши необхідність включення додаткових обігрівальних приладів.

Реалізуючи енергозберігаючі вікна Київ / в Києві – компанія 4 Етаж надає повний комплекс послуг:

  • Виїзд замірника на будинок у зручний час і складання калькуляції з урахуванням побажань;
  • Пояснюють консультації, що допомагають з вибором виробу і його правильним використанням;
  • Виготовлення та встановлення в досить короткі терміни, без впливу при цьому на якість;
  • Відповідні найвищим вимогам енергозберігаючі вікна ціни, на які, безумовно, одні з найнижчих в Києві;
  • Розширений комплекс послуг (заскління балконів, балкон “під ключ”) + всі супутні аксесуари та необхідні елементи (москітні сітки, ролокасети, відливи);
  • Гарантія на проведені роботи;
  • Ремонт і профілактика при виникненні такої необхідності;
Прийняти рішення, який варіант Вам необхідний, і купити енергозберігаючі вікна в Києві, допоможуть спеціально навчені співробітники нашого підприємства. Лояльність цін і наявність досить великого високопрофесійного штату – запорука високоякісного і що немало важливо швидкого виконання замовлення.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями