Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Енергозберігаючі склопакети

Кожен опалювальний сезон «відкушує» у співвітчизників значну суму кровно зароблених коштів. Удвічі прикро, якщо знаєш, що частина зарплати відлітає в старезні або на швидку руку придбані холодні окна.А ось чи не краще готуватися до зими влітку? Один раз придбати енергозберігаючі склопакети і років так на 30 забути про зайві витрати на тепло?

Енергозберігаючі склопакети: Київ добре економить

Для виробництва зберігачих тепло вікон використовуються різні типи посилення:

  • розширення камер і багатокамерність;
  • установка товстого скла;
  • підгонка нестандартних профілів;
  • багатоступенева герметизація і наповнення камер вирядженим газом;

Однак найбільш ефективним і доступним способом утеплення сьогодні визнаються скла з металевим напиленням. Вони пропускають корисне випромінювання від сонця і затримують обпалює ультрафіолет, не віддаючи при цьому тонни довгохвильового кімнатного тепла. Із застосуванням цих вигідних стекол зараз виготовляють практично всі енергозберігаючі склопакети: Київ відмінно економить на опаленні.

Енергозберігаючі склопакети: характеристики, переваги

Замовивши теплу віконну систему нового типу або тільки енергозберігаючі склопакети на вікна ПВХ, можна заощадити вже до 20% -40% відсотків випаровуються тепла. Це без утеплення фасадів, підвалів і дахів. Переваги вікон зі склом, обробленими невидимими нізкоеміссионнимі покриттями, складно переоцінити. У порівнянні з металопластиковими системами першого покоління вони такі:

стеклопакет с энергосбережением

  • теплопередача обмежена в 3 рази;
  • температура внутрішньої поверхні вікна в холоднечу згладжена з 5 до 16 ° C;
  • світловідображення збільшено на 10%;
  • енерговитікання вдосконалено на цілих 27%;

Енергозберігаючі склопакети в Києві – це приємна економія бюджету автономного опалення на 25% -35% навіть в аномально морозні зими. Найгірша централізована подача тепла з енергозберігаючими вікнами стане абсолютно задовільною: електричні каміни і батареї можна відправляти в комору. Характеристики теплих вікон абсолютно реальні, тому з кожним днем вони стають все більш затребуваними в Києві і по всій Україні.

Енергозберігаючі склопакети в ПОДАРУНОК – компанія 4ETAG®

Компанія 4ETAG® – одна з найпрофесійніших команд по встановленню та обслуговуванню віконних конструкцій в Київській області. Вона розміщує замовлення у сертифікованих виробників, контролює всі етапи проекту, навчає правильному користуванню і догляду за вікнами. Енергозберігаючі склопакети в подарунок від компанії 4ETAG® – найбільш улюблена Киянами відновлювальна акція. Детальну інформацію про неї можна з’ясувати, скориставшись послугою «зворотний дзвінок» або заповнивши спеціальну форму обліку вартості на офіційному сайті віконного сервісу. Вигідне акційна пропозиція, гарантія якості, 70% передоплати плюс 30% розрахунку за фактом закритих робіт – все це стильні енергозберігаючі склопакети в Києві, вікна від професійної команди сайту «4ETAG®». Виклик замірника – безкоштовно.

Замовити вікна з енергозберігаючими склопакетами в ПОДАРУНОК, можна зателефонувавши до нас:

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями