Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Енергозберігаючі вікна REHAU в Києві

Енергозберігаючі вікна REHAU в КиєвіВікна REHAU – це стиль високої якості. Вони вже давно стали еталоном функціональності і надійності. Важлива естетика? Рехау чудово доповнить інтер’єр і прикрасить екстер’єр. Турбуєтеся про те, щоб було комфортно в будь-яку погоду? Можете бути спокійні. З вікнами REHAU затишно буде завжди! Що значить енергозберігаючі вікна REHAU? По суті все світлопрозорі конструкції цієї німецької фірми в якійсь мірі є енергозберігаючими. Багатокамерний якісний профіль, герметичні склопакети з повітряними прошарками, хороші ущільнювачі – все це дає право говорити про високі тепло і звукоізоляційні властивості. Примножити їх в рази дозволяють сучасні технології. Так навіщо ж задовольнятися малим? Давайте вибирати краще. Що таке енергозберігаючі склопакети? Свої посилені енергозберігаючі властивості склопакети набувають після спеціальної обробки скла.

За технологією виробництва розрізняють:

 • Тверде покриття, коли металевий невидимий шар напилюється в процесі виготовлення скла, маркується літерою «К»;
 • М’яке покриття створюється шляхом вакуумного напилення тонкої відбиває плівки на готову прозору поверхню. Таким чином виходить I-скло.
Останнє найбільш популярне. Воно має кращу випромінювальною здатністю і привабливіше за ціною. Завдяки здатності затримувати тепло обидва варіанти отримали назву низькоемісійних.
Як діє нізкоеміссионноє покриття? «Розумний» шар буде працювати невтомно і в спеку, і в холод. Влітку дзеркальна поверхня безперешкодно пропускає світло, але обмежує доступ тепла і ультрафіолетового випромінювання. У приміщенні буде прохолодніше, витрати на кондиціонування знизяться. Взимку з такими склопакетами ви не будете опалювати вулицю. Тепле повітря, наштовхуючись на Низькоемісійні шар, відбивається всередину. Так економиться до 78% тепла!>

Інертний газ аргон підвищує ефективність енергозбереження. Газом наповнюють склопакет, в результаті отримують додаткові плюси:

 • зниження теплопровідності;
 • захист від ультрафіолету;
 • підвищення показників шумоізоляції.

Енергозберігаючі вікна REHAU 60

Чому кажучи про енергозбереження, ми проводимо паралель з REHAU? Тому що для отримання максимального результату потрібна якісна основа. З усього пропозиції фірми, REHAU 60 – самі бюджетні світлопрозорі конструкції.

Энергосберегающие окна REHAU 60 - трёхкамерная ПВХ система
Окна REHAU 60

Коротко про характеристики: профіль класичний, трикамерний 60 мм, з надійним армуванням 1,5 мм. Можлива установка одно- або двокамерного склопакета в діапазоні від 24 до 32 мм.

Які переваги маємо? В першу чергу економію грошей на покупку. По-друге, міцність і якість, гарантоване ім’ям фірми. По-третє, хороші показники тепло-, звукоізоляції і, головне, можливість їх поліпшення.

Варіанти енергозберігаючих комплектацій REHAU 60. Мало купити звичайну віконну систему, необхідно за допомогою енергозберігаючих технологій зробити так, щоб вікно виконувало роль термоса, що бережуть тепло всередині і не випускає його назовні.

 • Варіант 1. Трикамерний профіль плюс однокамерний енергозберігаючий склопакет. Таке вікно, за своїми теплоізоляційним властивостям, значно перевершить аналог зі звичайним двокамерним склопакетом. Ще один плюс – енергозберігаючі склопакети легше. Менше навантаження на фурнітуру продовжує термін служби конструкції. Для посилення ефекту професіонали рекомендують заповнювати простір між стеклами аргоном.
 • 2. Варіант 2. Трикамерний профіль в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом зробить вікно ще більш результативним. Воно обійдеться трохи дорожче. Але ефект буде наближений до максимального: підвищена теплоізоляція, відмінне шумопоглинання, комфортний мікроклімат в зоні вікна.

Енергозберігаючі вікна REHAU ECOSOL DESIGN

Энергосберегающие окна REHAU ECOSOL DESIGN - есть 3 и 5 камерные
Окна REHAU ECOSOL DESIGN

Ця пропозиція більш високого класу, але, все ж, по демократично доступною ціною. Вікна, створені за принципом більше світла, тепла і затишку. Всі обіцянки виконані: при стандартних розмірах вікна, здатність світлопропускання збільшена на 13%.

Профіль п’ятикамерний, не на багато дорожче свого трикамерного товариша. Але при цьому має значно кращі технічні і фізичні показники. Товщина відповідного склопакета збільшена до 40 мм – це теж серйозна перевага перед Рехау 60. Має відмінні характеристики теплоізоляції, шумозаглушення. Виконано у вишуканому дизайні.

Що реально поліпшити? Можна підвищити ступінь теплозбереження і звукоподавлення в склоблоках. Працюємо за планом:

 • Однокамерний або двокамерний склопакет? Логічніше вибрати друге.
 • Далі справа за низькоемісійним склом, які виручать вас в спекотний день і морозну ніч, та ще й на заваді запотіванню поверхні. У компанії «4 Етаж» ця послуга безкоштовна!
 • Знову ж, рекомендуємо наповнення склопакетів інертним газом аргоном: тихіше, тепліше і вигляд з вікна чіткіше.
 • Ще один хід професіоналів: установка скла в двокамерних блоках на різній відстані один від одного. Важливим є те, що ефективність застосування такої асиметрії доведена практикою і підтверджена дослідженнями фахівців.

Всі описані способи енергозбереження можуть застосовуватися комплексно і окремо.

Енергозберігаючі вікна REHAU GENEO

Окна REHAU GENEO - ширина профиля 86 мм!
Окна REHAU GENEO

Вікна преміум класу. Інноваційна технологія виготовлення профілю виводить його на позицію лідера енергозбереження. Жорсткість і міцність шестикамерна профілю забезпечує фіброволоконний композитний матеріал, який застосовується в авіабудуванні. Замінивши сталеве армування, він ліквідував «коридор» тепловтрат.

Характеристики повітро, водонепроникності перевищили норми ГОСТу в 4,5 рази! Теплотехнічні показники ідентичні цегляній стіні в 1,3 м!

Ідеальну герметичність підтримують три контури ущільнювача. Товщина склопакета може доходити до 53 мм! При включенні опції енергозбереження вікна REHAU GENEO здатні стати еталоном ефективності.

Енергозберігаючі вікна REHAU – віконна компанія 4 Етаж

Окна REHAU GENEO - 6-ти камерный ПВХ профиль, 3 контура уплотнения
Окна REHAU GENEO

Наша компанія знає про енергозбереження все! Результати поліпшення теплоізоляційних якостей віконних систем перевірені на практиці. Досконально вивчивши технологію, ми закріпили її багаторічним досвідом виготовлення енергозберігаючих конструкцій в Києві і області!

Щоб євро вікна REHAU працювали на вас, а не на теплопостачання вулиць, візьміть за правило:

 • Намагайтеся вибирати профіль з великою кількістю камер. Це значно знизить тепловтрати.
 • Не забувайте, що на частку склопакета доводиться 80-90% всієї площі! Двокамерний краще однокамерного. Застосовуйте енергозберігаючі склопакети – це заощадить до 78% тепла. В компанії 4ETAG® діє акційна пропозиція! Всі клієнти отримують послугу ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В ПОДАРУНОК!
 • Значно посилить ефект термоса наповнення склопакета газом аргоном.
 • Розташування скла на різній дистанції в двокамерному блоці створить додатковий пласт для утримання тепла.
 • Монтаж вікон довіряйте професіоналам! У прямій залежності від майстерності установки герметичність всієї системи.

Віконна компанія 4ETAG® рекомендує – життя доводить! Енергозберігаючі вікна REHAU – це реальна можливість економії тепла взимку, прохолоди влітку, створення комфортного мікроклімату при будь-яких погодних умовах!

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями