Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Фірми по установці вікон Київ

Незважаючи на те, що вже мільйони жителів нашої країни поставили нові євро вікна в своїх квартирах, замінивши на старі, ще дуже багато тих, хто тільки збирається це сделать.Кроме того, у всіх регіонах будівництво розвивається стрімко, а це значить, що в кожній новобудові потрібно буде робити монтаж вікон. Саме тому, віконні фірми зараз поширені, як нікогда.Кто-то вважає, що може зайнятися установкою і сам, але краще довірити цю справу професіоналам.

Фірми-виробники пояснюють, що теплоізоляційні властивості пластикових виробів більш ніж на 50% залежать від того, наскільки якісно і точно їх встановили. Навіть, якщо Ваші вікна ПВХ відмінної якості, потрібно звернути увагу на правильний завмер віконного отвору.

Фірми по установці вікон Київ – компанія 4ETAG®

Фирмы по установке окон Киев, компания 4 Этаж

Тільки при професійній установці у Вас, не буде проблем з їх експлуатацією в майбутньому. При виготовленні пластикових вікон виробники дотримуються жорсткого технологічного контролю, а сама установка (монтаж) вироби, не контролюється технічно і дуже часто віддається в руки непрофессіоналам.Надежнее всього, якщо виробництвом і установкою займається одна фірма. Є з кого спитати.

Монтаж пластикових конструкцій на відео ™ 4 Поверх

Фірми по установці вікон Київ, що ж все таки важливо знати?

Головне те, що фірма повинна мати досвідчених монтажників виробляють монтажні роботи (установку) і Сертифікати Відповідності на вироби ПВХ.

Якщо неякісно встановити вироби з пластику, це може привести:

 

  • до утворення тріщин на схилах;
  • конденсату;
  • з’являються протяги;
  • а в подальшому цвіль і грибок;

 

выбор фирмы для установки окон киев

Якщо віконні фірми не дотримуються державних стандартів, то швидше за все, ці компанії просто не контролюють якість своїх послуг зовсім. Встановлюючи вікна ПВХ, фірми обов’язково повинні надати гарантію на свої послуги.

Так-же, рекомендуємо, перед тим як підписувати договір і оплачувати послуги, поцікавитися, що входить у вартість послуг, а що ні? Наприклад, демонтаж старих конструкцій і винесення сміття. Вас чекає неприємний сюрприз, якщо за це доведеться доплачувати.

Досить часто працівники користуються тим, що за допомогою укосів і підвіконня можна приховати монтажний шов і тому використовують недостатню кількість кріплень (анкерних пластин, монтажних анкерів), неякісно роблять шов або встановлюють вікно з неприпустимими порушеннями і перекосамі.Перед тим, як звернутися у фірму по виготовлення та встановлення вікон, потрібно ознайомиться з усіма деталями договору та умовами гарантії, щоб не довелося потім платити ще раз.

 

Фірми по установці вікон Київ, відгуки про роботу дуже ВАЖЛИВІ

Завдяки великому досвіду роботи на віконному ринку, Ви отримуєте професійну, об’єктивну консультацію по вікнах. Телефонуйте!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями