Французький балкон в Києві

Французький балкон в Києві від компанії 4 поверх

Французский балкон в КиевеФранцузький балкон в Києві – це новий цікавий, практичний і оригінальний вид скління балконів. При чому це скління можна замовити, як в нових “тільки побудованих” будинках, так і в усьому знайомих хрущовки. Головне в цьому виді скління це відповідально підійти до планування даного виду скління:

  • по-перше, підібрати пластикову систему з хорошим армирующим профілем і якісною збіркою.

 

Я рекомендую Вам звернути увагу на профільні системи WDS (ВДС) виробництва Україна м.Дніпропетровськ, профільну систему Rehau (Рехау) виробництва Польща, Німеччина і систему Salamander (Саламандра) виробництва Німеччина.

 

Французький балкон, які вікна ПВХ вибрати?

Французский балкон - доставка и замер Бесплатно!
Французький балкон Ірпінь

Французький балкон, який ми пропонуємо облаштувати – це надійна і практична конструкція, з використанням продукції від відомих компаній WDS, Decco, Rehau і Salamander.

Ці компанії-виробники, з якими ми співпрацюємо, працюють в сфері виробництва металопластикових вікон і конструкцій вже давно.

За час своєї роботи, виробники зарекомендували свою продукцію як надійні і якісні вікна.

Облаштування такого просторого і світлого балкона дозволяє зробити всю квартиру яскравішою, а невеликий балкончик, який використовується як комора, перетворити на справжні апартаменти. Вирішивши засклити французький балкон вікнами від всесвітньо відомих виробників, Ви забезпечуєте комфорт і затишок в домі на довгі роки.

Вікна від WDS, Decco, Rehau і Slamander забезпечують максимальну звукоізоляцію від галасливого Києва, захист від холоду і вологи. Завдяки чому навіть на балконі можна добре проводити час, не боячись холоду або протягів.

 

Дані системи представлені в трьох, чотирьох, п’яти і шести камерних системах з армуючим профілем від 1,4мм і вище. І заводський збіркою готових виробів, а це важливо, тому що завод виробник контролює як якість складових вікна, так і якість готової продукції.

 

Французький балкон в Києві вибір склопакетів

 

Выбор качественных стеклопакетов для французского балкона
Французький балкон з сендвіч-панеллю

 

  • по-друге, вибрати теплий, енергозберігаючий склопакет, що-б у Ваш французький балкон в Києві був комфортним і затишним.

Двох камерні склопакети краще за звукоізоляції, цього можна домогтися використовуючи різні дистанції в склопакеті і використовуючи максимальну товщину склопакета (44 мм).

І додатково хочу нагадати, що відповідно до ДСТ України використовувати РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ енергозберігаючі склопакети + теплий пластиковий профіль (наприклад WDS 6S, WDS 505, WDS 7 series, Rehau 70, Salamander StreamLine) і Ви отримаєте відмінний результат;

 

Французький балкон в Києві безкоштовний вимір

 

  • по-третє, добре продумати конфігурацію на французький балкон в Києві.

Це і те, що краще встановлювати внизу сендвіч-панель або все ж склопакет. Використовувати тоновані склопакети або жалюзі, що-б Вам було комфортно себе почувати себе на балконі. Як краще розташувати стулки і скільки їх робити.

Продумати будете Ви надалі утеплювати французький балкон в Києві, для цього потрібно відразу використовувати розширювальні профілю.

Наші фахівці при вимірі про це Вас запитають, головне що-б Ви це добре продумали. Я спеціально організував роботу таким чином, що-б завмер і установку виконували одні й ті ж монтажники, Ви обумовлюєте з монтажником-заміряє Ваші побажання і він же Вам здає виконану роботу.

 

Французький балкон в Києві ціни

Качественное остекление французского балкона в Киеве
Французький балкон в Києві – красиво і надійно

За ціною французького скління балкона Ви можете як у нас на сайті, так і зробивши прорахунок вартості на французький балкон в Києві по телефону. Наші фахівці відрізняються тим, що добре можуть проконсультувати (я маю на увазі те, що менеджери пройшли практичне навчання при монтажі французьких балконів). При попередньому прорахунку ми називаємо реальну вартість скління французького балкона, але при вимірі можуть бути коригування.

А ще у нас діє система знижок для пенсіонерів та для військовослужбовців – 7% на вироби і є акції на вікна WDS (ВДС) – енергозберігаючі склопакети в ПОДАРУНОК (знижки і акції НЕ ПІДСУМОВУЮТЬСЯ, Ви можете для себе вибрати саме те, що Вам більше підходить або більше цікавить)

Преимущества

Гарантия 5 лет и бесплатная регулировка

Вы можете быть уверены в исправном функционировании окон, а в случае необходимости мы оперативно придем на помощь

лучшая цена

Эксклюзивные партнерские условия с ведущими производитялями позволяют нам удержать минимальные цены на нашу продукцию

широкий ассортимент

Более 30 вариантов профильных систем, любых форм, видов фурнитуры , 37 цветов ламинации

Минимальные сроки

Современное автоматизированное производство позволяет изготавливать окна в срок от 3х робочих дней

Мобильный офис

Возможность получить консультацию специалиста, оформить все документы не выходя из дома

Нас рекомендуют

Более 80% наших клиентов рекомендуют нас своим друзьям и знакомым

Виктор Гуменюк

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями