Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Купити балконний блок в Києві з подарунком

Купити балконний блок в Києві з подарункомКупити балконний блок в Києві з подарунком, на мій погляд, потрібно і встановлювати в першу чергу, а тим більше з подарунком. У будь-якій квартирі саме вихід на балкон найчастіше використовується і експлуатується. Кожен день мінімум по кілька разів на день Ви виходите і заходите на балкон. Пластикові двері при цьому дуже часто залишаються у відкритому положенні, а це не завжди зручно. Особливо коли на Вашому балконі зроблений ремонт і Ви або працюєте або просто проводите час. Також це дуже актуально для любителів покурити на балконі, адже якщо дверцята не притиснути, то весь дим затягує в квартиру. Проводячи опитування серед наших клієнтів і серед монтажних бригад встановлюють пластикові двері та вікна, ми з’ясували, що більшість Клієнтів із задоволенням отримали б в подарунок саме балконні защіпки. Вона непомітна, але дуже практична частина в металопластиковому виході на балкон.

Купити балконний блок в Києві – балконна защіпка в подарок !!!

Купить балконный блок ПВХАкції поширюється на вироби ПВХ всіх виробників (Rehau, Salamander, WDS, KBE, Almplast). І не залежить від місця установки (Київ, Вишгород, Буча, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Глеваха, Бровари, Бориспіль). У нашій компанії налагоджена чітка система роботи від виміру до монтажу балконного блоку:

  • Після попереднього прорахунку Вам достатньо просто залишити Вашу адресу і контактний телефон, після цього з Вами протягом години зв’яжеться замірник і домовиться з Вами про час виміру;
  • Приїхавши на замір, замірник зніме точні розміри, проконсультує, зателефонує в офіс (для визначення точної вартості замовлення по знятим розмірами) і укладе з Вами договір;
  • Через 4-5 робочих дня з Вами зв’яжеться наш логіст і назве час доставки і установки Вашого балконного блоку;

От і все. Купити балконний блок в Києві з подарунком, в нашій компанії 4 поверх – легко !!!

Купити балконний блок в Києві та Київській області з подарунком, Ви зможете зателефонувавши до наших менеджерів

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями