Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Купити недорогі пластикові вікна

Купити недорогі пластикові вікнаПрипустимо, що ви вирішили купити недорогі пластикові вікна, але, звичайно ж, вони повинні бути гідної якості, адже ви не плануєте їх заново міняти найближчим часом? І ви ставите питанням, а чи можливо виконати одночасно дві умови: знайти якісні і недорогі вироби? Ми Вам підкажемо, які пластикові вікна вибрати! Давайте розберемося з яких складових збирається якісне вікно. Спостерігаючи за тисячами наших покупців, ми помітили, що більшість з них допускають однакову помилку. Люди шукають вікно з профілю певної марки, забуваючи, що вікно і профіль – це зовсім не одне і те ж. Заздалегідь застерігаємо вас від такої постановки питання, наприклад: «Чи є у вас вікно Rehau?». Зрозумійте, що це не вікно виробляється компанією Rehau, а всього лише профіль; і Rehau відповідає тільки за якість свого профілю, але не гарантує якість готового виробу. Тим часом, є ще багато різних складових, особливості яких і впливають на кінцевий результат, – це і армування, і склопакет, і ущільнювачі, і фурнітура, і збірка, і монтаж.

Тому вікна для свого будинку потрібно вибирати не по виробнику профілю, а по виробнику готових віконних виробів. Вибирайте надійну віконну компанію, яка давно і впевнено займається складанням віконних конструкцій з окремих елементів і їх монтажем. Знайдіть ту компанію, якій ви довіряєте, співробітники якої вас не обдурять і зберуть для вас правильні вікна з хороших комплектуючих. Який толк Вам буде від дорогого профілю, з якого «абияк» зробили вікно? Ми маємо в асортименті ряд бюджетних профільних систем українського виробництва, з яких ми можемо зробити гідні євровікна.

Купити недорогі пластикові вікна в компанії 4 Етаж

 

Купити недорогі пластикові вікна Almplast і Euroline

недорогие пластиковые окна КиевЦі дві профільні системи виготовляються в Україні, проте, відповідають не тільки українським, а й європейським стандартам якості. Вони досить популярні серед наших клієнтів, знаходяться в самій бюджетній ціновій категорії, мають схожі технічні характеристики і, однозначно, заслуговують Вашої уваги, адже ми займаємося продажем тільки перевірених ПВХ систем. Мають такі базі технічні характеристики:
  • Три камери всередині профілю;
  • Звичайну ширину – 60 мм;
  • Товщина пластика, з якого виготовлені зовнішні стінки – 2,7 мм;
  • Скляний ущільнювач виконаний з високоякісного EPDM-каучуку, стійкого до екстремальних погодних проявів;
  • Використаний армуючий профіль з оцинкованої сталі близько 1 мм завтовшки;
Доповнивши таку профільну конструкцію двокамерним склопакетом з енергозберігаючим напиленням, Ви отримаєте відмінні вікна, які повністю будуть справлятися зі своїми прямими обов’язками. Приходьте до нас в офіс, щоб на власні очі побачити всі профілі на показнику, тоді ви зможете без праці визначитися, що вам більше подобається.

Купити недорогі пластикові вікна – це не означає, купити неякісне. Перевірено !!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями