Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити вікна Rehau Київ з подарунком

Купити вікна Rehau Київ з подарункомУже майже, прийшла зима, час летить. Всі вже чекають Нового року, святкового настрою та приємних подарунків. Ми теж почнемо робити подарунки! Ми пропонуємо Вам, купити вікна Rehau Київ з подарунком! Що віконна компанія може подарувати своїм клієнтам? Звичайно приємні і потрібні подарунки пов’язані з вікнами, на мій погляд, те на чому доводиться економити, але завжди приємно отримати в подарунок. За минулий рік ми робили багато подарунків і проводили різні акції:

  • наша компанія дарувала енергозберігаючі склопакети за ціною звичайних склопакетів на пластикові вироби з профільної системи Rehau;
  • також, наша компанія дарувала в подарунок москітні сітки при склінні лоджій, балконів, французьких балконів;

 

  • установку жалюзі горизонтальних на металопластикові вікна, лоджії, балкони безкоштовно, в найкоротші терміни;
  • делали дополнительные скидки к существующим низким ценам на пластиковые окна, пластиковые двери, балконы, на жалюзи и на установку окон, дверей, балконов;

Однак на кінець року ми притримали ще один подарунок! Зараз, Ви можете купити вікна Rehau Київ з подарунком. Напевно найоригінальнішим! І так, віконна компанія 4 Етаж пропонує купити вікна Rehau Київ з подарунком, як подарунок оригінальна ручка Rehau (Рехау), якщо Ви зробите замовлення на вироби з пластикового профілю Rehau. Таку ручку можливо отримати тільки з вікнами Rehau і тільки в обмеженій кількості. Ручка є в стандартному білому кольорі, також доступні ще колір золотий і бронзовий. Дізнатися вартість виробів з пластикових профілів:
Купить окна Rehau Киев с подарком

  • Rehau Euro 60;
  • Rehau Euro 70 (Rehau Ecosol);
  • Rehau Brillant;
  • Rehau Geneo;

Зробити розрахунок попередньої вартості Вашого замовлення: Замовити виїзд майстра для заміру точних розмірів Ваших виробів та оформлення договору, Ви зможете за нашими контактними телефонами. Ми сподіваємося, що наш вибір оригінального подарунка Вам сподобається!

Залишити відповідь

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями