Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити вікна Rehau Geneo

Купити вікна Rehau GeneoДля того, щоб віконним конструкціям додати механічної міцності використовується армування пластикових профілів – всередині встановлюють армирующие профілю, виготовлені з оцинкованого сталевого листа. На жаль, сталеве армування має багато мінусів:
  • По-перше, такий металопластиковий профіль відразу стає важким, що ускладнює проведення монтажних робіт.
  • Знову ж, присутність металу в ПВХ профілі погіршує теплозахисні властивості віконних виробів.
Відмова від використання сталевого армування при виробництві пластикових виробів не допустимо, адже, сфера застосування відповідних віконних систем надзвичайно вузька, оскільки вони мають низьку прочностью.Інженерамі компанії Rehau розроблена нова технологія армування ПВХ-профілів, яка дозволяє легко впоратися з названими проблемамі.В основі запропонованої ними конструкторської новації лежить застосування особливо міцного матеріалу, виготовленого з фіброволокна, який отримав назву Rau Fipro. Технологічне нововведення запатентовано і використовується зараз на виробництві вікон пластикових марки Rehau Geneo.

Купити вікна Rehau Geneo ціни

 

Купити вікна Rehau Geneo – технічні характеристики:

  • На відміну від профілів зі сталевим армуванням профілі Geneo легший на 40%, при цьому вони мають гарну механічну міцність і  з чудовими теплоізоляційними характеристиками.
  • ПВХ-профілі, армовані фіброволокном Rau Fipro, мають особливу будову.
  • У вікнах Geneo використовується 6-камерний профіль, що володіє опором теплопередачі, що значно перевищують аналогічний показник для віконних систем інших торгових марок.
  • Профілі з фіброволоконний армуванням лідирують і по таким важливим позиціям, як захищеність від злому і звукоізоляція.
  • Глибина конструкції становить всього 86 міліметрів, а ширина НЕ заскленої частини – трохи більше 10 сантиметрів.
  • Вироби пройшли багаторазові тестування і отримали сертифікати якості.
пластиковые окна rehau geneoЕксплуатаційні характеристики віконних систем Rehau Geneo в повній мірі відповідають всім нормам, зазначеним у технічних регламентах. Сфера їх вживання не огранічена.Благодаря появи нової технології армування стало можливим тепле скління еркерні балконів, причому без необхідності виконання додаткових робіт по зміцненню консольної частини. Установка конструкцій, армованих фіброволокном, проводиться так само, як і монтаж звичайних пластикових окон.Неметалліческое армування дозволяє знизити собівартість виробництва вікон. Віконні системи на основі фіброволокна виготовляються приблизно на 30% швидше, ніж вікна з ПВХ-профілем, що має сталеві армуючі елементи. Таким чином, варто очікувати здешевлення продукції, в яких для армування будуть використовуватися композитні матеріали, аналогічні фіброволокну.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями