Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Металопластикові вікна Rehau Brillant Design Київ

Металопластикові вікна Rehau Brillant Design КиївЯ сам люблю відрізнятися тому намагаюся купувати все якісне, зі смаком і по можливості не переплачуючи. Хороший товар коштує того, щоб його пошукати, дізнатися про нього більше, поцікавитися цінами і купити. Я займаюся вікнами і в якості такого товару я пропоную – металопластикові вікна Rehau Brillant Design Київ. Це металопластикові вікна, ефектно відрізняються як зовні, так і всередині. Товщина зовнішньої стінки йде 3 мм, не менше і товщина армуючого оцинкованого профілю 1,5 мм. Зовнішню відмінність краще побачити самому, для наочного прикладу я взяв фотографію зі зразками з пластикових профілів Rehau Euro 70 і Rehau Brillant Design. І це на 100% вироблений в Німеччині пластиковий профіль.

Металопластикові вікна Rehau Brillant Design Київ ціни

 

Купуючи металопластикові вікна Rehau Brillant Design Київ в нашій віконної компанії 4 Етаж, Ви отримуєте оригінальні ручки HOPPE BOGOTA в ПОДАРУНОК !!

Замовити металопластикові вікна Rehau Brillant Design Київ – компанія 4 Етаж

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями