Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Металопластикові перегородки

металлопластиковые перегородки киевКоло застосування ПВХ виробів давно не обмежується віконними конструкціями. За допомогою пластикових профілів оформляють дверні прорізи, балконні блоки і перегородки в приміщеннях. Одними з найбільш популярних в комерційних площах, адміністративних, спортивних, соціальних, розважальних, медичних установах є металопластикові перегородкі. Дані конструкції дозволяють провести перепланування будь-якого простору з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами. Пластикові вироби мобільні, довговічні, прості в догляді, мають стильне оформлення і доступну вартість. У компанії “4 Етаж” представлений прекрасний асортимент ПВХ систем на різноманітний бюджет і функціональні вимоги.

Причини придбати пластикові перегородки

Рівень звукоізоляції і показники збереження теплої температури універсальних конструкцій аналогічні звичайним стінам. Це обумовлено герметичним ущільнювачем, потовщеними параметрами, сталевим армуванням, застосуванням практичних склопакетів і щільним закриванням дверного блоку. Відмінні ізоляційні властивості виробів виключають виникнення неприємного протягу. Металопластикові профілі екологічні, прості в догляді, поверхня не боїться вологого прибирання, не вимагають додаткового обслуговування. Значною перевагою таких перегородок є мобільність, що дозволяє оперативно виконати перепланування або забрати їх при переїзді.

Металопластикові перегородки: купити найбільш зручний варіант

На експлуатаційні та захисні властивості конструкцій впливає тип обраної ПВХ системи, спосіб внутрішнього оформлення і її будова. “4 Етаж” пропонує різновиди пластикових профілів з різними характеристиками і ціною:

  • варіант “економ” трикамерного виду Windom ECO, що забезпечує ізоляцію від шуму, виконаний в класичному дизайні, комплектація – турецька фурнітура Vorne / Reze;
  • доступні трикамерні вироби Windom з поліпшеними технічними властивостями, шумоізоляцією, теплозахистом, герметичністю, елегантним оформленням, деталями Vorne / Reze (Туреччина);
  • трикамерну систему преміум сегменту Rehau 60 з відмінними показниками міцності, зносостійкості, довговічності, надійними захисними можливостями, стильним зовнішнім виглядом, австрійськими комплектуючими Maco.

Клієнтам компанії доступний оптимальний вибір заповнювач: пластик, матові, прозорі, рельєфні, тоновані і дзеркальне скло будь-якої товщини. Також майстри “4 Етаж” виготовляють різнопланові дверні блоки одночастинні і двочастинного типу. Крім цього, фахівці фірми виконують практичне кольорове ламінування і ламинацію, що імітує благородні матеріали. За принципом експлуатації можна вибрати конструкції:

  • стаціонарну з міцним кріпленням;
  • розсувну зі спеціальними рейками;
  • трансформований, складний варіант;
  • мобільну, нагадує ширму.

Металопластикові перегородки: ціна нижче, ніж у конкурентів

4ETAG® надає вигідні умови для придбання ПВХ профілів. У компанії діє актуальна дисконтна програма і регулярні акції. До кожного замовлення клієнти отримують енергоефективний подарунок. Додаткову економію забезпечують безкоштовні заміри, адресне транспортування і консультування. Гарантія на металопластикові перегородки – 60 місяців.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями