Металопластикові перегородки

Економна і зручна ідея – металопластикові перегородки

Металопластикові перегородки - фото бригади 11
Металопластикові перегородки

Застосування ПВХ-виробів давно не обмежується віконними конструкціями. Ці конструкції дозволяють провести перепланування будь-якого простору з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами.

За допомогою пластикових профілів оформляють дверні отвори, балконні блоки і перегородки в приміщеннях. Одними з найбільш популярних в комерційних площах, адміністративних, спортивних, соціальних, розважальних, медичних установах є металопластикові перегородки.

Пластикові вироби мобільні, довговічні, прості у догляді, мають стильне оформлення і доступну вартість. У компанії “4 этаж” представлений прекрасний асортимент ПВХ-систем на різний бюджет і функціональні вимоги.

Причини придбати пластикові перегородки

Рівень звукоізоляції і показники збереження теплої температури універсальних конструкцій аналогічні звичайним стінам. Це обумовлено герметичним ущільнювачем, потовщеними параметрами, сталевим армуванням, застосуванням практичних склопакетів і щільним закриванням дверного блоку. Відмінні ізоляційні властивості виробів виключають виникнення неприємного протягу.

Металопластикові профілі екологічні, прості у догляді, поверхня не боїться вологого прибирання, не вимагають додаткового обслуговування. Значною перевагою таких перегородок є мобільність, що дозволяє оперативно виконати перепланування або забрати їх при переїзді.

Металлопластиковая перегородка

Комплектация и работа +

Балконная защелка, шт.: от 100 грн.
Подоконник 15 см.х1м.п.от 80 грн.
Подоконник 25 см.х1 м.п.от 100 грн.
Установка 1 м.кв.:от 320 грн.
*Важно!  Цены в таблице “Комплектующие и работа” указаны из расчета за 1 м.п и 1  м² соответственно

Описание конструкции:

ДЛЯ ПРИМЕРА ПЕРЕГОРОДКА ШИРИНОЙ 4 000 ММ И ВЫСОТОЙ 2 500 ММ. ОБЩЕЙ ПЛОЩАДЬЮ 10 М2. ЗАПОЛНЕНИЕ ВЕРХНЕЙ ЧАСТИ – СТЕКЛОПАКЕТ ОДНОКАМЕРНЫЙ 4-16-4. ЗАПОЛНЕНИЕ НИЖНЕЙ ЧАСТИ – СЕНДВИЧ ПАНЕЛЬ ТОЛЩИНОЙ 24 ММ. СТОИМОСТЬ УКАЗАНА С ДОСТАВКОЙ И УСТАНОВКОЙ.

Система1-камерный2-камерный
WDS Galaxy37874148
WDS 40041034460
WDS 50043844747
Rehau Ecosol 6051785555
Rehau Ecosol 7057336122
Open Teck De-lux 6037724045
Open Teck Elite 7041154351
Salamander 2D51195394
Salamander Streamline59506208
Salamander BluEvolution---9629
Decco 7146724939
Decco 83---6034

Металопластикові перегородки: купити найбільш зручний варіант

Металопластикові перегородки в Києві
Металопластикові перегородки

На експлуатаційні і захисні властивості конструкцій впливає тип вибраної ПВХ-системи, спосіб внутрішнього оформлення і її будова. “4 этаж” пропонує різновиди пластикових профілів з різними характеристиками і ціною.

  • варіант “економ” трикамерного виду Windom ECO, що забезпечує ізоляцію від шуму, виконаний в класичному дизайні, комплектація – турецька фурнітура Vorne/Reze;
  • доступні трикамерні вироби Windom з поліпшеними технічними властивостями, шумоізоляцією, теплозахистом, герметичністю, елегантним оформленням, деталями Vorne/Reze(Туреччина);
  • трикамерну систему преміум сегменту Rehau 60 з відмінними показниками міцності, зносостійкості, довговічності, надійними захисними можливостями, стильним зовнішнім виглядом, австрійськими комплектуючими Maco.

Клієнтам компанії доступний оптимальний вибір заповнювача: пластик, матові, прозорі, рельєфні, тоновані і дзеркальні скла будь-якої товщини. Також майстри “4 этаж” виготовляють різнопланові дверні блоки одночастинного і двочастинного типу. Окрім цього, фахівці фірми виконують практичне кольорове ламінування і ламінацію, що імітує благородні матеріали.

За принципом експлуатації можна вибрати конструкції:

  • стаціонарну з міцним кріпленням;
  • розсувну зі спеціальними рейками;
  • трансформований варіант, що складається;
  • мобільну, що нагадує ширму.

Металлопластикові перегородки: ціна нижча, ніж у конкурентів

“4 этаж” надає вигідні умови для придбання ПВХ профілів. У компанії діє актуальна дисконтна програма і регулярні акції. До кожного замовлення клієнти отримують енергоефективний подарунок.

Додаткову економію забезпечують безкоштовні заміри, адресне транспортування і консультування. Гарантія на металопластикові перегородки – 60 місяців.

Віктор Гуменюк

Google

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями