Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Москітні сітки точно в колір

Москітні сітки точно в колірХто шукає той завжди знайде. Саме цим керувалися ми, коли шукали можливість зробити москітні сітки в колір ламінації. Інтер’єр будинку, квартири або просто кімнати все більше стає значущим для Замовників. Все частіше в нашій компанії розміщуються замовлення на ламіновані вікна, балкони, лоджії. І якщо з ручками немає проблем, їх можна вибрати і в колір і майже в колір. З підвіконнями все навіть дуже добре. Завдяки підвіконнях “Данке” це стало дуже легко. То з москітними сітками – або темно коричнева або біла. І все. І це при тому, що Ви хочете індивідуальності в своєму будинку? Я думаю ми Вам в цьому зможемо допомогти.

Ми пропонуємо москітні сітки в колір: золотий дуб, махагон і темний дуб.

Сітки оригінальні за своїм дизайном, більш практичні і неординарні. Спосіб кріплення залишився той же, вони також встановлюються зсередини, легко встановлюються і знімаються. Змінилася форма профілю – вона стала гладка і заокруглена. Натяжка сітки також стала набагато краще, завдяки новому кріпленню ущільнювального шнура.

Вартість сітки москітної в колір – 230 грн за шт. з установкою.

москитная сетка в ламинацииУ вартість входить замір сітки протимоскітної, доставка і установка. При замовленні від трьох сіток 4% знижки. І чим більше сіток тим більша знижка (розмір знижки обмовляється індивідуально в залежності від Вашого обсягу). Дізнатися більше про нові антимоскітні сітки в колір Ви можете зателефонувавши за нашими телефонами або запросивши фахівця на замір із зразком продукції.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями