Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Одностулкове вікно Київ

одностворчатое окно КиевОдностулкове вікно Київ – купити, замовити, встановити в усьому цьому ми зможемо Вам допомогти, віконна компанія 4 Етаж. В першу чергу, багатьох Клієнтів цікавить вартість на одностворчатое вікно Київ, і як правило Клієнтів цікавить не дорогий варіант, або самий не дорогий) Я як правило, намагаюся вважати той варіант, який цікавить клієнта в першу чергу, і якщо виходить переконати, пропоную оптимальний варіант на мій погляд, щодо “ціна-якість”. Різниця не тільки в тому, що використовується пластик виробництва Україна чи Німеччина, і використовується фурнітура вироблена в Туреччині, Австрії або Німеччині, це звичайно впливає на вартість, головне те, що я завжди раджу своїм Клієнтам те, що купив би сам.

 

Замовити одностворчатое вікно Київ недорого в компанії “4 Етаж”

При покупці вікна ви отримуєте повний пакет документів, в якому є гарантійні талони, сервісна книга, в якій вказано, що у Вас гарантія 60 місяців або 5 повних років. Гарантія поширюється на сам профіль, на склопакети, на фурнітуру і природно на наш монтаж. Також є варіанти покупки вікна без монтажу, але з доставкою. Розвантаження і установку проводите самостійно, але, на жаль, втрачаєте гарантію. Наш вибір профільних систем підійде кожному клієнту, який шукає вікно на певний бюджет або в певне місце монтажу. Вибір склопакета також здивує Вас, а на рахунок фурнітури, яка буде служити Вам, є варіанти відомих брендів Maco, Siegenia, Roto, Vorne, AXOR.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями