Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Вікна Lider

Окна Lider - логотипНа сьогоднішній день жодна людина не зможе уявити будь-яку квартиру або ж будинок без пластикових вікон або дверей. Вони стали як необхідність. Не кожному по кишені купувати імпортні пластикові вікна (які набагато якісніші вітчизняних), але наші виробники не стоять на місці, а старанно працюють з приводу поліпшення даного питання. Одним з таких прикладів є вікна Lider, які займають третє місце на ринку. Технологія виготовлення була запозичена у австрійських виробників. Виготовляються з ПВХ, при цьому за новим проектом. Виступають екологічно чистими. Всі норми безпеки, також пожежні дотримуються в обов’язковому порядку. В основі з переваг лежить висока якість виробів з даного виду профілю, і само собою конкретна ціна на ринку. Виробники Вікон з профілю Lider гарантують своїм покупцям довгий термін служби. Основна їх роль полягає в тому щоб їх можна було застосовувати для багатьох інтер’єрів і фасадів сучасного дизайну, використовувати для реконструкцій. Цей момент привернув увагу більшості населення.

 

Стійкість профілю Lider, загальні технічні характеристики.

Окна LiderПластикові вікна профілю Lider є досить міцними і володіють стійкістю. Вони мають надійну звукову і теплову ізоляцією. Такі вікна досить просто переносять різні перепади температури повітря, не змінюючи при цьому своїх характеристик. Навіть через роки, вони сміливо витримують вплив навколишнього середовища, і їх первинний вигляд залишається незмінним. Як говорилося раніше, це профілі, зроблені з екологічно чистого матеріалу. Вони не зазнають впливу ультрафіолетових променів. Важливо нагадати, що стійкість їх проявляється як до механічних, так і хімічним нагрузок. Вікна можна навіть використовувати в лікарнях і дитячих садках, так як пластик, що входить в основу не містить свинцю. У цьому розділі дуже важливо описати основні технічні характеристики вікон профілю Lider:

  • Рами і стулки вікон мають трьох камерну конструкцію;
  • Стінки мають товщину від 2,5 мм;
  • Профіль має три камери (це дає можливість зберігати тепло);
  • Склопакети 32 і 24 мм можуть бути встановлювати завдяки 2-м видам штапиків;
  • Для кращого відведення вологи застосовують скошений фальц;
  • Фурнітура є надійною, жорсткість армування, звичайний паз.

Пластикові вікна Lider монтаж ™4 Этаж Окно От и До

Формостійкість і міцність зобов’язані товщині зовнішніх стінок (як лицьових, так і не лицьовій). На сьогоднішній день вони досить затребувані, як для людей, що використовують їх в професійних цілях, так і для домашніх робіт. Розробники вікон Lider подбали про всі моменти, щоб профіль мав універсальну конфігурацію і привернув увагу багатьох покупців.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями