Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Вікна WDS Київ АКЦІЯ

Вікна WDS Київ АКЦІЯВікна WDS Київ АКЦІЯ, зараз все ми переживаємо період нестабільності в нашій державі, в нашому місті, але все в наших руках і все у нас вийде. Для мене, як і для Вас і для багатьох людей зрозуміло, що нестабільність нам багато в чому додає залежність від енергоносіїв. Я хочу стабільності. Займаючись продажем і установкою пластикових вікон, я хочу внести свій вклад в це, з 03.03 по 03.06 на вікна WDS Київ АКЦІЯ – енергозберігаючі склопакети в ПОДАРУНОК !!

 

Вікна WDS Київ АКЦІЯ – енергозберігаючі склопакети в ПОДАРУНОК

Вікна WDS Київ АКЦІЯ, суть її в тому, що Ви навіть в найпростішу профільну систему, і недорогу, як наприклад WDS Olimpia можете встановити по акції енергозберігаючі склопакети. А це дасть Вам можливість економити на опаленні, і це не рекламний хід. Я не прихильник давати “псевдо знижки” або пропонувати “п’яте колесо”, раджу як для себе.)

Пластикові вікна WDS Київ АКЦІЯ

Окна WDS Киев АКЦИЯСклопакет – це герметична конструкція зі скла, дистанційної рамки і бутилового герметика. Його призначення захищати приміщення від втрат тепла і від шуму, для поліпшення звукоізоляції використовують додаткове скло (двох камерний склопакет – три скла) і ще можна поліпшити звукоізоляцію встановивши між склом дистанційні рамки з різними дистанціями, або встановити одне зі скла 6 мм. А ось стосовно того, щоб зробити тепліше в будинку, найкраще – це використання енергозберігаючих склопакетів. Це теж просто, в склопакет замість одного ПРОСТОГО скла 4 мм, встановлюють скло з напиленням оксиду срібла (енергозберігаючі). Для того, щоб легше пояснити як це, я привожу в приклад дзеркало, там теж йде напилення і завдяки цьому Ви і я бачимо своє відображення, ось і з енергозберігаючим склом теж. ТІЛЬКИ!, воно абсолютно прозоре це раз, і по-друге відбивається тепло всередину приміщення. І ви не витрачаєте свої гроші на опалення і ми мене залежні) І ще один аргумент на нашу користь, у нас замір вікон БЕЗКОШТОВНО! Телефонуйте! І будьте НЕЗАЛЕЖНІ!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями