Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона з виносом в Києві

Скління балкона з виносом в КиєвіЕфективне скління балкона з виносом не тільки розширює межі конструкції, але і робить її більш зручною і функціональною. Наростити балконну площу сьогодні абсолютно реально. І зробити це можна різними способами:

  • Мінімальний винесений крок від 15О-35о мм по підвіконню, максимальний – 5ОО мм по периметру підстави.
  • Кожен з варіантів вигідний по-своєму.
  • Який метод краще вибрати в ваших умовах, дивіться по характеристикам, області застосування, вартості. Всю цю інформацію ми надаємо вам нижче.

 

«Косинка» – скління балкона з виносом економ

остекление балкона с выносом косынкойПочну з переваг. Для методу «Косинка» це найнижча собівартість, освіту всередині робочої стільниці-підвіконня на всю довжину і оперативне виконання замовлення. Спочатку майстри визначать техстан перил. Якщо він задовільний, то по передній частині будуть закріплені кронштейни, які перенесуть віконну конструкцію на відстань до 300 мм вперед від підвіконня. Якщо парапет розхитаний, його зміцнять, а після продовжать роботи за планом. Обшивається зазвичай тільки расширена конструкція. Далі проводиться скління і за бажанням внутрішнє облаштування.

«Від землі» – утеплене скління балкона з виносом

балкон с выносом от полаГоловні переваги цього способу – підвищена міцність виносного каркаса, ефективне зовнішнє утеплення парапету, збільшений крок розширення – до 35о мм від підвіконня, естетична оздоблення перил з вулиці. Таке скління балкона з виносом робиться шляхом застосування спеціального V-каркаса, яким обшивається фронтальна сторона перил. Результат: збільшення ширини балкона на 3ОО-35о мм в зоні вікон, утеплення фасаду, монтаж внутрішнього функціонального підвіконня. Зверніть увагу! Як і в «Косинку», в виносі «Від землі» периметр підлоги не змінюється. До слова, цей метод найбільш популярний через компромісні ціни і більш вигідного результату.

«По підлозі» – максимальне розширення балкона

Нюанси: на скління балкона з виносом / перерозподілом кордонів по підставі потрібно більше часу і витрат, але і результат ви отримаєте, природно, максимальний.

Плюси ремонту: розширення всієї площі по декільком сторонам або фронтально, найбільший винесений крок – до 5ОО мм, максимальний ефект розширення і повна реконструкція / оновлення площі. Технологія: після нарощування підстави встановлюється нова огорожа з склопакетним заповненням до підлоги (французьке скління) або з пластиковими «поручнями» і склінням. Мета замовлення: облаштування балкона під кімнату, веранду, комфортабельну функціональну зону.

Замовити винос балкона вигідно – «4 Етаж. Вікно Від і До »

  • Маючи 15-річний досвід балконного облаштування, ми гарантуємо бездоганну якість виконання кожної заявки.
  • Робимо всі види виносу, в тому числі комбіновані, наприклад, «по підлозі» + «косинка», «під ключ», поєднання з суміжним приміщенням і т.д.
  • Безкоштовно робимо заміри, складаємо проект, даруємо енергозбереження.
  • Забезпечуємо доставку готових вікон, комплектуючих і матеріалів для винесення.
  • Гарантуємо доступні ціни будь-скління балкона з виносом.
  • Приймаємо оплату в розстрочку / частинами / в кредит, робимо знижки.
  • Виробляємо попередній розрахунок, консультуємо, даємо 5 років гарантії на всі виносні проекти.
ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями