Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Пластикові вікна Вишневе

пластиковые окна вишневоеВіконна компанія 4 Етаж займається продажем і встановленням металопластикових вікон, дверей, балконов.Занімаемся вікнами ми вже більше 12 років, це великий досвід. Тому наші фахівці працюють злагоджено, чітко і професійно. Замовляючи вікна в нашій компанії, Ви самі зможете в цьому переконатися.

Пластикові вікна Вишневе ціни

Це перше, що цікавить практично всіх Замовників – ціна. Для того, що-б дізнатися вартість вікон в нашій компанії Вам потрібно зняти приблизні розміри існуючого старого вікна і зателефонувати за нашими телефонами. Ми зможемо по телефону зробити попередній прорахунок і проконсультувати по пропонованої продукції і всіх необхідних комплектуючих. Кожен прорахунок в нашій компанії фіксується і має свій порядковий номер. Уточнивши всі Ваші питання по телефону, записавши номер Вашого прорахунку і зваживши всі за і проти Ви можете замовити виклик замірника для зняття точних розмірів і укладення договору на місці.

 

Пластикові вікна Вишневе замір

замер пластиковых оконДля виклику замірника в нашій компанії потрібно, тільки:

  • назвати номер Вашого попереднього прорахунку;
  • залишити адресу і мобільний телефон;
  • або заповнити форму на сайті за безкоштовним викликом майстра для заміру;
Наші заміряють зв’язуються з Вами протягом години і домовляються на зручне для Вас і можливе для того, що заміряє час. На вимірі обумовлюються всі Ваші побажання, знімаються заміри і проводиться точний розрахунок вартості вікон. Після цього оформляється договір, вноситься передоплата 50% і обмовляється дата готовності замовлення і установки виробів. За день до обумовленого дня установки вікон з Вами зв’язується наш менеджер і повідомляє Вам час доставки Вашого замовлення.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ!!!! Враховуйте, будь ласка, що виникла пробка на дорозі може затримати доставку виробів.

Пластикові вікна Вишневе з установкою

Монтаж конструкцій триває від 2 годин і більше в залежності від обсягу. Доставка виробів проводиться з 9.00 – 14.00, приблизно в цьому часовому діапазоні. Установка робиться якісно при дотриманні всіх норм і правил. Попередньо краще підготувати житлове приміщення для установки:

  • застелити підлогу целофаном (монтажники працюють в робочому взутті);
  • звільнити доступ до старої конструкції (прибрати з підвіконь квіти, речі);
За фактом монтажу підписуються документи Ваші вироби ставляться на гарантійне обслуговування 5 років!
ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями