Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Пластикові вікна Київ акції

З приходом холодів і так, званого “не сезону” починається сезон акцій і знижок. Пластикові вікна Київ акції від компанії 4 Етаж:

Пластикові вікна Київ акції

  • пластикові вікна Київ акції – знижка 7% на вікна військовослужбовцям та учасникам АТО;
  • пластикові вікна Київ акції – знижка 7% на вікна пенсіонерам;
  • пластикові вікна Київ акції – склопакети енергозберігаючі за ціною звичайних склопакетів;

Я постарався так, щоб всім було цікаво – пластикові вікна Київ акції в нашій компанії, я думаю цікаві будуть всім. Я сам намагаюся робити покупки, по можливості, або зі знижками або під акцію. Це дуже приємно, як для мене, особливо якщо знижка “відчувається” і вигода від акції “на обличчя”. Тому, я не прихильник пропонувати 50% знижки, і не дарувати, то що по-великому рахунку і не особливо й потрібно, тому ми пропонуємо саме те що відчутно.

Пластикові вікна Київ акції – 7% знижка на пластикові вікна

Завдяки тому, що в нашій компанії велика кількість монтажних бригад, ми оперативно і якісно виконуємо установку металопластикових виробів. У нашій компанії НІ поспіху, коли монтажники поспішають “по-швидше” зробити установку і їхати на інший монтаж. Хлопці працюють якісно, для них важливо, щоб їх робота Вам сподобалася. І ми усвідомлено знижуємо ціни на установку пластикових вікон для того, щоб наші ціни Вас зацікавили.

Пластикові вікна Київ акції – енергозберігаючі склопакети в подарунок, за ціною звичайних

энергосберегающие стеклопакеты акцииЯ завжди рекомендую Замовникам звернути увагу на це. Адже Ви встановлюєте металопластикові вікна не на рік, і не за 10 грн. Енергозберігаючі склопакети, на мій погляд, просто необхідні !! Адже пластикові вікна в першу чергу повинні берегти тепло у Вашому будинку, а без енергозберігаючих склопакетів, це ні як не можна зробити. Тому, якщо енергозберігаючі склопакети В ПОДАРУНОК, за ціною звичайних, то це не можна упустити))

 

Пластикові вікна Київ акції – знижка 20% на зварювання даху при склінні балконів

Замовники які проживають на останніх поверхах мене напевно відмінно зрозуміють, адже зварювання і пристрій даху коштує 1 000 долл – 1 м.кв. Зараз в нашій компанії знижка – 20% на пристрій даху (800 грн – 1 м.кв.). При цьому Ви маєте справу з фахівцями, які щодня займаються цим, а не читають про це в інтернеті))

Пластикові вікна Київ акції – компанія 4 Етаж

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями