Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Ремонт вікна Київ

Ремонт вікна КиївСправні пластикові вікна, двері завжди легкі і приємні в експлуатації. Добре відрегульовані конструкції не пропускають шум, відмінно зберігають тепло. Однак навіть при невеликих поломках функціональність знижується. А зволікання з ремонтом може спричинити ще більш серйозні пошкодження механізмів. Зрозуміти, що вікна потребують допомоги майстра можна з кількох причин:

 • стало «тягнути» холодним повітрям;
 • стулки важко рухаються, при закриванні нещільно прилягають, відкриваються зі скрипом;
 • рама, склопакет або фурнітура пошкоджені в результаті удару, іншого механічного впливу;
 • відбувається випадання з петель;
 • ручка складно повертається, потрібно докладати зусилля;
 • скло запотіває, плаче;
 • Ви виявили підтікання або обмерзання по лінії підвіконня;
Всі ці прояви не властиві сучасним віконним системам, пластиковим балконним дверям. Тому «продовжувати спостереження» за неприємностями в надії, що «саме пройде» безглуздо. Кожна з перерахованих проблем свідчить про несправності і вимагає негайного ремонту.

Ремонт вікна Київ – регулювання фурнітури

Регулювання може мати профілактичний або ремонтний характер. З метою попередження поломок раз в один-два роки не завадить викликати майстра. Ремонт буде потрібно у випадках, коли стулки стали провисати, що не примикають один до одного або рамі, заїдає поворотний механізм, вікно протягає, «підклинює», закривати його доводиться, докладаючи зусилля. В общем-то, всі проблеми, які погіршують експлуатаційні якості, піддаються регулюванню. Не намагайтеся ремонтувати самостійно! Некваліфіковане втручання може призвести до пошкодження деталей, втрати захисних функцій. По-перше, необхідна грамотна діагностика поломки, по-друге, виключити проблему можливо тільки при наявності спеціалізованих інструментів, по-третє зробити це правильно може тільки професіонал. Наші майстри мають високу кваліфікацію, в короткі терміни повернуть вікна до бездоганної роботи:

 • змастять мастилом, очищення фурнітури, при необхідності, її заміну;
 • відкоригують діагоналі стулок;
 • відремонтують поворотно-відкидний механізм або встановлять новий;
 • відрегулюють щільність притиснення стулок;
 • повернуть експлуатаційну стабільність всієї системи;
І не забувайте, кожен день зволікання буде негативно позначатися на всій конструкції. Це може повністю вивести віконний блок з ладу і привести до подорожчання ремонтних робіт.

Ремонт вікна Київ – заміна склопакетів

замена стеклопакетов Киев

Демонтаж склопакетів виробляють в разі, якщо одне із скла лопнуло, розбилося, з’явилося запотівання усередині блоку, якщо ви бажаєте поставити склопакети поліпшених характеристик. Заміну склопакетів можуть робити тільки професіонали! Цей процес вимагає особливої ​​кваліфікації і дотримання норм безпеки. Спеціаліст витягне пошкоджений елемент так, щоб скло не розлетілося на осколки і не травмувало оточуючих, не зашкодило профіль, ущільнювачі.

Грамотний монтаж збереже всі властивості вікна по шумо-, і теплоізоляції. Не порушить герметичності і геометрії стулок. При необхідності майстер відрегулює вікно, повернувши йому всі експлуатаційні переваги. При зверненні в компанію «4 Етаж» ви зможете придбати вдосконалений склопакет, встановити замість однокамерного – двокамерний. Плюс до всього, опція енергозбереження: після спеціальної обробки скла, ваші вікна будуть економити на 70% більше тепла!

Ремонт вікна Київ – заміна ущільнювача на вікнах

Від ущільнювачів залежить герметичність системи. «Дати тріщину» гумові прошарки можуть через різкі перепади температури, замерзань, високої вологості, неврегульованою стулок, пошкоджень. Помітили, що тепло-, звукоізоляція порушені, вітер відчувається в приміщення, а дощ заливає підвіконня, тоді саме час дзвонити в компанію «4 Етаж» і викликати майстра. Заміна ущільнювача процедура недовга, але кропітка, вимагає специфічних знань і досвіду. Практикуватися самостійно не рекомендуємо! Заощадивши на професійному обслуговуванні – ви втратите на якісних характеристиках віконного блоку. А ось профілактику ущільнювачів робити потрібно і можна в домашніх умовах. Своєчасно очищайте від забруднень, обробляйте спеціальними силіконовими засобами, стежте за тим, щоб конструкція була відрегульована.

Ремонт вікна Київ – віконна компанія «4 Етаж»

Наша компанія займається професійним виготовленням, установкою, ремонтом вікон багато років. З досвіду роботи знаємо, що якісний ремонт здатний на 100% повернути початкові високі характеристики і продовжити термін служби. Для того, щоб ремонт не вдарив по кишені – не затягуйте! Найменша несправність однієї частини конструкції обов’язково спричинить за собою пошкодження наступної. Постраждає вікно і ваш бюджет. Особливу увагу звертаємо на умови гарантійного обслуговування. В результаті самостійного втручання або механічних пошкоджень, компанія не зможе провести ремонт за гарантійними зобов’язаннями. Тому краще відразу оформити виклик майстра для встановлення причини поломки і можливості отримання безкоштовного обслуговування.

Компанія «4 Етаж» виконує ремонт вікон швидко, завжди на совість і за вигідними для вас цінами – звертайтеся!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями