Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Встановити пластикові вікна в Києві

Встановити пластикові вікна в КиєвіПрийшла осінь – пора встановити пластикові вікна в Києві і не тільки) Насправді восени, як правило всі хочуть встигнути до холодів зробити те, що не встигли або не хотіли робити раніше. Я сам бачу чітку закономірність у тому, що як тільки погода псується – дзвінків стає менше, але як тільки погода стає краще – відразу ж “шквал” дзвінків. І всі хочуть це зробити, як можна швидше. І так від чого це залежить?

Встановити пластикові вікна в Києві за 3 дні

По-перше, від терміну виготовлення металопластикових виробів:

  • пластикові вироби з профілю Rehau 60 і Rehau Ecosol виготовляють протягом 4 робочих днів;
  • вироби металопластикові WDS Millenium, WDS 5S, WDS 6S, WDS 505 термін виготовлення 4-5 робочих днів;
  • металопластикові вікна KBE, Decco – терміни 4-5 робочих днів;
  • вироби ПВХ Salamander 2D, Salamander Streamline виготовляють за 5 робочих днів;

 

Встановити пластикові вікна в Києві недорого

пластиковые окна с монтажемПо-друге, від злагодженості роботи в компанії – у нас все злагоджено! Ви телефонуєте в нашу віконну компанію 4 Етаж, для попереднього розрахунку, ми рахуємо, називаємо Вам вартість вікон з установкою і НОМЕР РОЗРАХУНКУ, це важливо, тому що Ви зваживши всі “за” і “проти”, хочете замовити вікна і не пояснюєте коли Ви вважали і хто Ви, а просто називаєте номер розрахунку, даєте Вашу адресу і мобільний телефон. Далі з Вами протягом години, зв’язується замірник і домовляється з Вами на день і час виміру вікон ПВХ. Приїхавши до Вас він міряє і називає розміри для точного розрахунку менеджеру, менеджер називає остаточну вартість і замірник з Вами на місці укладає договір. Після цього дає підтвердження менеджеру і замовлення відправляється в роботу. Усе. 3 або 4 дня і з Вами зв’язуємося і називаємо час доставки і установки. Діапазон доставки від півгодини до години, на жаль пробки в Києві ((Монтаж хлопці роблять швидко і якісно. Якісні вироби, тому установка не займає багато часу, не потрібно довго регулювати вікно на об’єкті.

Встановити пластикові вікна в Києві в компанії “4 Етаж”

Я давно займаюся вікнами і знаю, в чому слабкі місця віконних компанії, і намагаюся щоб в нашій компанії це були сильними і надійними. Тому у нас все чітко з вимірами, логістикою, установкою вікон і сервісним обслуговуванням. Телефонуйте і переконайтеся в цьому самі!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями