Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Бородянка – замір і замовлення вікон

Наша компанія 4ETAG® займається встановленням пластикових виробів в Києві, Ірпені, Бучі, Ворзелі та Бородянці. Займаємося ми вікнами ПВХ вже понад 12 років, за цей час наша компанія встановила велику кількість пластикових вікон, металопластикових дверей, пластикових балконів. За цей час на віконному ринку було багато змін, проте за весь цей час ми дотримуємося того самого, що робити свою роботу слід так, як для себе.

Розрахунок вартості вікна Бородянка, як це зробити?

Слідуючи цьому правилу, ми постаралися зробити все максимально зрозумілим, доступним і зручним в роботі нашої компанії для Вас.

Тому Вам достатньо зателефонувавши за нашими телефонами назвати приблизні розміри вироби, які Ви хочете поміняти на пластикові. Розрахунок вартості пластикових вікон по телефону займе кілька хвилин, при цьому кожен прорахунок вартості в нашій компанії має порядковий номер. Або відправити заявку до нас з сайту: Під цим номером в нашій базі зберігаються Ваші вихідні розміри і попередня вартість.

Замір вікна Бородянка безкоштовно!

Зателефонувавши за нашими телефонами і назвавши номер попереднього розрахунку Ви можете викликати замірника для точного виміру вікна, балкона, дверей ПВХ. Або оформивши заявку на виклик замірника у нас на сайті. Знявши точні розміри наші заміряють зможуть на місці зробити розрахунок вартості замовлення і оформити договір з Вами на місці. Передоплата в нашій компанії становить 70% і решта 30% після установки. Відразу ж з заміряє Ви обумовлюєте дату монтажу виробів ПВХ і за день до установки Вас набере наш менеджер і назве точний час доставки і монтажу пластикових виробів.

Заскління балконів в Бородянці

окна бородянка купитьМонтаж наші співробітники проводять швидко і якісно, з дотриманням всіх правил і стандартів. Установка однієї конструкції триває 1,5-2 години.

Перед приїздом монтажників слід:

  • накрити підлогу целофановою плівкою, щоб монтажники не насмітили;
  • демонтаж ми виконуємо без збереження старих конструкцій;
  • монтажники їх ламають і виносять на сходову площадку;
  • покращилися технічні характеристики;

Після установки нові пластикові вироби слід не відкривати протягом 4-8 годин, щоб монтажна піна застигла.

Замовити вікна Бородянка в компанії 4ETAG®:

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями