Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна KBE 88

пластиковые окна kbe 88Вибираючи вдосконалені вікна KBE 88, ви вкладаєте гроші в комфорт. В першу чергу, це стабільний температурний режим, захист від протягів, підвищена довговічність конструкцій.Данний вид систем створює абсолютну герметичність отвору і блокує процеси теплообміну в зоні скляного заповнення. Цьому сприяє многокамерное будова і функції енергозбереження склопакетів. Вікна KBE 88 – це вироби ПВХ нового покоління з широкою сферою застосування в котеджах, квартирах, солідних офісах, престижних готелях, установах і закладах бізнес класу.

Вікна KBE 88 – опис, характеристики

У дизайні вікна KBE 88 дотримуються суворої класики. Білосніжний глянець відполірованої поверхні вигідно підкреслює строгість форм і виразність геометричній рельєфності стулок. Покликання цих вікон – гармонійно доповнювати інтер’єр, інтелігентно зливаючись із загальним дизайном кімнат. І, звичайно ж, забезпечувати теплий затишок і тишу в приміщеннях.

KBE 88 – технічний опис:

  • Ефективна глибина монтажного шва – 88мм.
  • Шестикамерна будова.
  • Установка 2-3-камерних склопакетів до 52мм по товщині.
  • Коефіцієнт теплового  опору 1,04 м2С / Вт.
  • Максимальний рівень звукоізоляції.
  • Колір профілю білий.
  • Додатково: опції ламінації, енергозбереження.
  • Інтелектуальні системи для енергоефективного скління.

Як купити елітні вікна KBE 88 на 35% дешевше

окна kbe 88У вас є реальна можливість придбати престижні вікна KBE 88 дешевше на 35%, тобто за ціною стандартних систем. При замовленні в нашій компанії ви зможете скористатися кредитом за програмою альтернативного утеплення «Тепла оселя» та отримати від держави відшкодування однієї третини вартості теплих вікон. Такий же результат забезпечує і проект видачі енергокредітов «Iq energy». Крім цього ви можете отримати знижку. Вам зроблять безкоштовно виміри, нададуть консультативну допомогу, подарують енергозбереження, виконають розрахунок ціни скління за розмірами ваших віконних проемов.Рекомендуем замовляти вікна КБЕ 88 з нашою професійною установкою. Це не сильно вплине на загальний бюджет покупки, але забезпечить зручність і довговічність конструкцій, а також дасть право на 60 місяців гарантії! Ми надамо всю інформацію, зробимо прорахунок зі знижкою, укладемо договір по заявці. Якість виготовлення / монтажу гарантуємо!

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями