Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Salamander в Києві

пластиковые окна SalamanderКоли виконується ремонт в квартирі то, в числі інших питань, постає питання про вибір найбільш придатних для даного приміщення вікон і балконних дверей. Щоб металопластикові вікна служили довго, купувати профіль краще у виробників, які завоювали популярність на ринку завдяки високій якості і довговічності продукції. Одним з таких брендів є німецька фірма Salamander, що випускає віконний профіль з високоякісних матеріалів з добре продуманою конструкцією. У нас можна замовити і купити вікна Salamander в місті Київ.

 

Вікна Salamander в Києві, переваги вікон Salamander

окна Salamander в КиевеНа сучасному ринку вікна Salamander вважаються «знаком якості» і прикладом для наслідування інших фірм:

  • Красивий і елегантний зовнішній вигляд;
  • Міцність і довговічність не залишають собі рівних у світі металопластикових вікон;

Уже випущено кілька дешевших копій вікон Salamander, що не відрізняються від них за зовнішнім виглядом, але сильно поступаються за параметрами експлуатації.

Монтаж вікон Salamander від ™4 Этаж

Купити вікна Salamander в Києві, технічні параметри:

  • глянцева поверхня профілю, що володіє високими світловідбиваючими властивостями і декоративними якостями;
  • трикамерна система;
  • монтажна ширина – 6 см;
  • габаритна висота профілю – 7 см;
  • перекриття притвору: 7 мм;
  • товщина стінок профілю – 3 мм;
  • запланована товщина склопакета – 5-32 мм;

Встановити вікна Salamander в Києві – віконна фірма 4 Етаж

Якщо вам потрібно встановити вікна Salamander в Києві, то найкращим рішенням буде скористатися послугами нашої компанії. Наші фахівці добре навчені на Австрійських заводах і допоможуть вирішити питання, які виникають з вибору, установки і монтажу вікон. На все, виконані нами, роботи надаємо 5 років гарантії. Відповідно якості, ціни на брендові вікна Salamander в Києві не найнижчі, але в підсумку, одноразова установка високоякісного пластикового профілю обходиться дешевше, ніж багаторазова заміна вийденого з ладу дешевого профілю на новий. Крім того, віконний профіль Salamander має дуже міцний, що не блякне з часом декоративним покриттям. Особливо, в порівнянні з вікнами інших марок, довговічний білосніжний колір.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями