Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Veka Softline

Доступные цены на окна Veka Softline в КиевеНішу теплих енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій успішно зайняли вікна Veka Softline. Відкрийте кватирку або залиште вікно на провітрювання в холодну погоду на годину, і ви відчуєте різницю. Температура повітря впаде на 3-4 ° С, в мороз – і того більше: на 5-6 ° С. Погодьтеся, від звичних 22 ° С до 16 ° С – це вже суттєвий дискомфорт! Те ж саме, тільки в уповільненому темпі, відбувається в будинках зі старими або неякісними віконними системами. Такі приміщення, що називається «Не натопиться». Все тепле повітря від батарей і обігрівачів, як пилососом витягує через вікна назовні. Пора вживати заходів! І безвідмовний засіб є – поміняти старі вікна на ефективні!

Що значить енергозберігаючі вікна? Давайте подивимося їх комплектацію. Це профіль, який має не менше п’яти камер в поєднанні з двокамерним склопакетом. В останньому бажана установка низькоемісійного скла, заповнення камер різного об’єму газом аргоном. Який ефект? Все дуже просто – тепло залишиться всередині! Вікна Veka Softline здатні повністю захистити приміщення від витоків нагрітого повітря з приміщення, виключають навіть найменшу ймовірність виникнення протягів. Встановлюємо один раз і щорічно зберігаємо комфортний мікроклімат, мінімізуємо витрати на комунальні послуги. Розберемося докладніше.

Вікна Veka Softline ціни на стандартні вироби

Вікна Veka Softline ціни – на що потрібно звернути увагу!

Профіль Veka Softline
Вікна Veka Softline

Високоефективні профільні системи дешевими не бувають. Але придбати їх вигідно все-таки можна. На склади компанії «4 Етаж» ПВХ вироби надходять безпосередньо від виробника за низькими оптовими цінами – це перший плюс від виробника. Другий – від продавця: націнки встановлюємо мінімальні, так як в пріоритеті компанії збільшення обороту, а не завищення ціни.

На ваш вибір до п’ятикамерного профілю Veka Softline:

 • однокамерні або більш ефективні двокамерні склопакети;
 • функціональність вікна: відкривне або глухе;
 • фурнітура;
 • комплектуючі;
 • декор: ламінація профілю, тонування скла;
Плюс до цього фахівці компанії «4 Етаж» рекомендують використовувати потенціал теплих систем Softline на всі 100%. При замовленні вікон, виготовлення енергозберігаючого i-скла, заповнення камер інертним газом вам зроблять безкоштовно! Це підвищить результативність світлопрозорих конструкцій ще в 1,5 рази. Визначитися в комплектації допоможуть консультанти віконного центру «4 Етаж». Остаточні розрахунки вартості стануть відомі після проведення замірів і їх обробки економістами компанії. Весь підготовчий етап не буде коштувати вам ні копійки. Більш того, кожен клієнт стає учасником програми знижок до 7%!

Теплі вікна Veka – розумні системи для розважливих людей

Технічні характеристики профілю Veka Softline Розумність профілю Veka Softline в першу чергу в його п’ятикамерності. Кожний порожнистий прошарок перешкоджає руху повітряних потоків як з приміщення на вулицю, так і в зворотному порядку. Перемножте цю здатність камери на п’ять, і ви отримаєте посилений опір теплопровідності конструкції Veka Softline. Профіль цього на 25% ефективніше свого трикамерного аналога.

Технічні характеристики – коротко:

 • кількість камер: 5;
 • ширина профілю Softline: 70 мм;
 • товщина склопакета: 40-42 мм;
 • опір теплопередачі: 0,78 м²C / Вт;
 • висота фальца: 21 мм;
 • контури ущільнення: 2;
 • колір ущільнювачів: карамель, сірий, чорний;
 • колір профілю: матовий білий, можливе ламінування;

Металлопластикові вікна Veka Softline - особливості профілюСпробуємо порівняти вікна Veka Softline з п’ятикамерного системами Rehau Ecosol і Salamander Streamline. Всі три бренди родом з Німеччини. Різниця лише в тому, що Саламандра там же і виготовляється, Рехау розширили територію виготовлення, перемістившись ще і в Польщу, а Века за ліцензією створюється в дочірньому підприємстві на Україні. Розбіжностей в якості немає. Завод Века оснащений новітнім обладнанням, працює зі строгим дотриманням технологій на німецькому сировину під жорстким контролем головної компанії. Системи Veka, Rehau і Salamander мають практично однакову опірність теплопередачі, по два контури ущільнення, хорошу герметичність. Відмінність в кольорі: Рехау і Саламандра в глянці, Века – в матовому більш практичному виконанні.

Компанія 4 Етаж рекомендує вікна Века Софтлайн

Veka Softline Київ
Вікна Veka Softline

Фахівці радять вкласти гроші одноразово – і отримати результат довготривалий. Добротні вікна Veka Softline – це розумне капіталовкладення, яке забезпечить Ваш будинок, офіс, квартиру комфортом і теплом в будь-яку негоду. Світлопрозорі конструкції Века відрізняються підвищеною надійністю, довговічністю, естетичністю. Важлива умова збереження всіх закладених якостей – грамотне виготовлення і технічно правильна установка. Тому до вибору фірми-виконавця слід підходити особливо ретельно.

Підприємство «4 Етаж» реалізує віконні системи без посередників, успішно створює і монтує їх уже не один десяток років. Звання професіоналів колектив заслужив свою вроду, розвитком, впровадженням новітніх технологій. Ми готові застосувати досвід і знання для виготовлення ваших віконних конструкцій! Контактні дані додаються – звертайтеся, Ваші теплі вікна тут!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями