Засклення балконів Київ

Засклення балконів в Києві

Засклити балкон або склити лоджію хочеться практично всім. Здається, що це дорого. Але ваш балкон перетвориться на довгі-довгі роки. Можна зробити скління дешевше:

  • В одне скло – правда, зараз не для кожного профілю є штапик під одне скло. Хороша перешкода від вітру і пилу;
  • З метою здешевлення вікна ПВХ, можна робити стулки просто відкриваються, без відкидний функціі.Огранічітель відкривання не дасть вітрі зачинити або відчинити стулку;
  • Єдине, про що слід не забути в гонитві за здешевленням: як Ви будете мити свою конструкцію. Глухі рами повинні бути поруч із стулкою;
  • Бічні частини балконів іноді роблять з сендвіч-панелей (дешевше, ніж двокамерний склопакет або однокамерний з енергозбереженням склопакет). Виходить непрозора біла боковушки. Якщо на балконі стоїть шафа, сендвіч просто необхідний. Не дивитися ж сусідам на задню стінку шафи. Найчастіше здійснюють засклення балконів профілем ПВХ економ-класу з однокамерним склопакетом. Для льотного балкона або лоджії це оптимальна конструкція;

Ціни на скління балконів Київ в компанії 4 поверх

Остекление балконов Киев в компании "4 этаж Окно От и До"
Засклення балконів Київ

Для захисту від шуму, як мінімум, в однокамерним склопакетом товщина зовнішнього скла повинна бути 6 мм, а внутрішнього – 4 мм. Звукова хвиля по-різному заломлюється, проходячи через скла різної товщини. Виходить звукоізоляція краще, ніж в двокамерному склопакеті з однаковими по товщині стеклами. Саме витратне, але ідеальне рішення, це абсолютне утеплення балкона. Поєднувати герметичність пластикової орної системи з теплопакет.

Три скла, одне з них з енергозбереженням, плюс тепла дистанційна рамка (рамка ПВХ або DuraSeal) – і на балконі можна влаштовувати зимовий сад. Такий пластиковий балкон є практично повноцінною житлоплощею. Слід розуміти, що пластикова орні система – єдина герметична конструкція, яка існує на ринку. Алюмінієві розсувні балкони (тільки одне скло) холодні. Є пластикова розсувні система «Слайдорс», вона напівтеплі за рахунок наявності склопакета. Від пилу такі конструкції не захищають, від шуму теж.

 

Засклення балконів, лоджії Київ

Скління лоджії зазвичай не викликає питань. Кілька пластикових вікон через сполучні планки збираються в одну площину.

Остекление лоджий в Киеве - компания "4 этаж"
Скління лоджій в Києві

Якщо стіни сипучі, вариться з металевих куточків каркас. Варити повинен фахівець. Розбіжність діагоналей навіть на 0,5-1 см не дозволить поставити металопластикові вікна. Внизу, з боку вулиці, робиться відлив, з боку квартири – частіше за все, невеликий підвіконня. Вгорі необхідний козирок від дощу. У рідкісних випадках козирок не потрібен.

З боків встановлюють нащельники, вони ховають монтажну піну. Складніше з балконами. Щоб зробити кут, потрібна спеціальна армована труба, прямокутного або круглого перетину. Коштує вона досить дорого. З’єднання відливів і козирків під кутом має бути акуратним. Це вимагає кваліфікованих фахівців на монтаж балкона.

 

Засклення балконів в Києві – монтаж

Спочатку, при будь-якому монтажі, пластикові вікна прикріплюються до стін. ДСТУ передбачає будь-який з видів кріплення: на анкерні болти або на пластини.

Остекление балконов с выносом недорого в компании "4 этаж"
Засклення балконів з виносом недорого

Потім можна застосувати найдешевший варіант: просто запінити по периметру всю конструкцію. Монтаж так і називається: простий. Але слід пам’ятати, що з часом піна буде руйнуватися від температурних перепадів, шви стануть продуваються. Захищають піну від атмосферного впливу стрічкою ПСУЛ. Це саморозширюється паронепроникним стрічка. Приклеюється вона до зібраної конструкції до установки. Вартість монтажу трохи зростає, але про фортеці і довговічності монтажного шва варто потурбуватися.

При склінні лоджій і балконів не завжди потрібен повноцінний монтаж по ДСТУ. Він має на увазі ще гідроізоляційну стрічку для захисту монтажного шва від капілярної вологи. Ця волога «гуляє» по неякісним стін, може проникнути в шов біля металопластикових вікон і руйнувати його. Але якщо ви знаєте, що зовнішня стіна, до якої кріпиться ваша конструкція (балкон, лоджія), що не сира, немає сенсу захищати шов від вологи, якої немає. Крім того, ні з будь-яким видом внутрішньої обробки сумісна гідроізоляційна стрічка. Штукатурка на неї не лягає. Під відливом цю стрічку наклеїти треба, а всередині – не завжди.

 

Засклення балконів Київ недорого

Французское остекление балконов Киев от компании "4 этаж"
Французьке скління балконів

Зовнішнє скло в склінні балконів можна зробити тонованим, бронзовим, синім, зеленим, сірим … Є мультифункціональні скла, вони ставляться зовні і не пропускають спекотні сонячні промені, крім того зсередини тепло теж не йде на вулицю.

Дзеркальне скло добре захищає від спеки. З вулиці, поки немає електричного освітлення, нічого не можна побачити, крім свого відображення, як у звичайному зеркале.Для скління балконів, лоджій «подешевше» підійде будь-який профіль шириною 58 мм (60 мм).

Про неякісних видах профілю тут говорити не будемо. Для теплого балкона (лоджії) профіль краще вибирати більш широкий. Трикамерний або п’ятикамерний ПВХ профіль – не принципово. Головне, шириною 70 мм. Вибирайте євровікна в залежності від дизайну. Наприклад, штапики можуть бути округлими і незграбними. Ущільнювальна гума представлена ​​в двох кольорах: сірому і чорному.

Вдалого вибору!

 

Замовити скління балконів, балкони з виносом, скління лоджії з виносом в компанії 4 поверх

Якщо у Вас виникли питання, які ми не змогли розкрити в цій статті, або Ви хочете отримати консультацію, телефонуйте!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями