Кольорові пластикові вікна Київ

Займаючись оформленням інтер’єру свого житла, багато хто хоче підкреслити незвичайність приміщення за допомогою різних елементів декору. При цьому навіть самі неординарні особистості часто встановлюють білі пластикові вікна, вважаючи, що їх колір не особливо впливає на інтер’єр. Однак прогрес не стоїть на місці, і виробники пропонують величезний вибір – кольорові пластикові вікна Київ, які зроблять приміщення оригінальним. Навіть якщо вікна у вашій оселі вже встановлені, змінити їх колір ніколи не пізно, адже є кілька способів їх забарвлення.

 

Кольорові пластикові вікна – спосіб фарбування вікон

Цветные окна пластиковые КиевВід способу забарвлення пластикового вікна залежить те, наскільки довго збережеться його колір. Прийнявши рішення поставити кольорові пластикові вікна, зверніть увагу на те, що вони бувають:

  • ламіновані плівкою;
  • покриті матовою фарбою;
  • пофарбовані безпосередньо в процесі виготовлення шляхом додавання фарби в полівінілхлоридну масу;

Варто відзначити, що останні зберігають свій перший вигляд не так вже й довго і вже через 2-3 роки починають вигоряти, в той час як акрилова плівка і матова фарба може прослужити вам близько 20 років. Також плівка хороша тим, що, зробивши ремонт і кардинально змінивши стиль приміщення, ви можете поміняти і вид вікна, замінивши плівку. Хоча технології не стоять не місці і з кожним роком технології стають все краще і краще, а відповідно і якість кольорових пластикових виробів.

Кольорові пластикові вікна – вибір кольору вікна в залежності від інтер’єру кімнати

Цветные окна пластиковые с установкой

Вибираючи колір пластикового вікна, звичайно ж, потрібно звернути увагу на інтер’єр кімнати. Традиційні білі пластикові вікна абсолютно не вписуються в стилі ретро або кантрі і створюють дисбаланс в природному рустикальном стилі. У перерахованих інтер’єрах будуть доречні пластикові вікна, покриті плівкою, що імітує дерево. У сучасному стилі модерн білі пластикові вікна будуть виглядати доречно, але занадто банально, адже, наприклад, чорні вікна можна зустріти не в кожному будинку. За допомогою такого незвичайного для вікон кольору можна не тільки зіграти на контрасті, а й зробити їх родзинкою приміщення. Незамінними в стилі хай-тек будуть вікна, рама яких пофарбована сріблястою фарбою, а позолочені вікна відмінно доповнять розкішний стиль арт-деко. Для вигадливого авангарду білі пластикові вікна також будуть занадто банальні, тому в залежності від вашого смаку їх можна оформити в будь-якому кольорі.

Кольорові пластикові вікна – на що слід звернути увагу при виборі кольору вікна?

Колір вікон залежить не тільки від стилю приміщення, але їх від його розмірів і освітлення. Наприклад, якщо кімната досить темна, можна встановити яскраво-жовті пластикові вікна, які зроблять атмосферу сонячної. Також колір вікон слід підбирати в залежності від того, що відбувається зовні. Наприклад, якщо вікна виходять на дорогу з інтенсивним рухом транспорту або вам просто не дуже подобається вид з вікна, ставити занадто яскраві вікна не слід, адже ви зробите акцент на тому, що відбувається зовні. При виборі оформлення вікон перед вами немає практично ніяких обмежень, тому все залежить виключно від вашої фантазії.

Кольорові пластикові вікна в Києві – компанія 4 Етаж

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями