Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити вікна Декко 82 в Києві недорого

Компанія «4 Етаж» оголосила небувало низькі ціни на елітний профіль Decco 82. Інтернет магазин компанії встановив саму доступну вартість на ці системи з метою підтримати державну програму енергозбереження в Україні. Тепер купити вікна Декко тут можна також дешево, як вікна класу «економ» на інших фірмах.

 

Купити вікна Декко 82 рекомендовано експертами систем ПВХ

Вікна Декко 82По ряду вагомих переваг дані світлопрозорі конструкції отримали вищу оцінку експертів. Купити вікна Декко рекомендовано для установки в приватному житлі, будь-яких комерційних приміщеннях, будівлях і установах. Польські віконні системи Decco 82 перевершили аналоги по герметичності, заявивши про потрійний контур ущільнювача. Вони зарекомендували себе, як надміцні вироби ПВХ. І неголословно! Платформа рам потовщена до 81 мм, розмір сталевих підсилювачів збільшений до 3 мм в перетині. Унікальна стабільність профілю дозволяє виготовляти з нього конструкції навіть найбільших розмірів. Теплоізоляційні характеристики забезпечують шість камер і широкий діапазон товщини склопакета до 52 міліметрів! Для довідки: вже при 42 мм в розрізі можна говорити про високу ефективність склоблока. Щоб досягти максимально можливого результату теплозбереження слід купити вікна Декко з найпотужнішим трикамерним склопакетом. Додатковим потенціалом підвищення рівня теплозахисту є можливість застосування ізоляційного вкладиша.

Монтаж пластикових конструкцій DECCO у відео ™4 Этаж

Унікальні характеристики вікон Декко 82 перевищили стандарти

Вікна Декко 82Про високу якість систем говорять їх технічні характеристики.

  • Так, конструктивною особливістю профілю Decco 82 є 6 камер всередині рами, стулки, монтажна ширина в 82 мм і розмір склопакета 24-52.
  • Показник теплозахисту досягає 1,64 м² ∙ С / Вт!
  • Висота напливу становить 23 мм і дозволяє мінімізувати утворення конденсату.
  • Вікна мають потрійний контур ущільнювача, квадратний підсилювач рами, імпоста.
  • Поверхня пластика відрізняється кристально чистою білизною, а форма м’якої вишуканістю, завдяки округлості стулки і оновленим штапикам.

Купити вікна Декко 82 можна вже сьогодні – компанія «4 Етаж»

Фірма вже розпочала реалізацію ефективних систем ПВХ за зниженими цінами. Купити вікна Декко 82 можна в різному кольорі ламінації і конфігурації. Енергозбереження на ці вироби йде в подарунок. Компанія визначила обмеження тільки по географії монтажу. «4 Етаж» встановлює світлопрозорі конструкцій Decco виключно по Київській області.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями