Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Купити вікна в Києві

Купити вікна в Києві

Купити вікна в Києві, щоб був будинок без протягів

До 25% втрат тепла припадає на вікна. Навіщо опалювати вулицю? Зберегти тепло, створити комфортний температурний режим в будь-яку погоду можливо!

Компанія «4 поверх» підходить до вирішення цього питання з багажем досвіду, професійного досвіду, комплексом енергозберігаючих технологій. Робіть правильний вибір, панове! Якщо вікна – то ефективні, якщо компанія – то «4 поверх»!

 

 

Купити вікна в Києві: 5 порад майстрів

 

  • Купить окна Киев - советы и рекомендации, ЗДЕСЬ!
    Купить окна в Киеве – окна WDS

    Порада № 1.Не забувайте, один раз платите – багато років користуєтеся. Тому, коли плануєте купити вікна, намагайтеся відштовхуватися не стільки від бюджету, скільки від очікуваного результату. Головне в віконних системах – якість, їх здатність утримувати тепло, не пропускати шум.

  • Порада №2. Правильно розставляйте акценти! Від вибору профілю і склопакетів будуть залежати характеристики міцності, тепло-, звукоізоляції, дизайн. Тип фурнітури визначить функціональність і зручність експлуатації. А комплектуючі поставлять останню крапку в оформленні. Тому, перш ніж придбати, уважно ознайомтеся з пропонованим асортиментом ПВХ виробів і зіставте всі аргументи.
  • Порада №3. Вибирайте раціонально! Якщо приміщення вимагає утеплення – не економте по малому – програєте по крупному. Ремонтуєте нежитлові приміщення – не переплачуйте. Досить встановити найпростіші дешеві конструкції. Упорядковувати будівлі, приміщення класу люкс – тоді вікна повинні відповідати!
  • Порада№4.Застосовуйте технології енергозбереження! Підвіщують ефективність вікон до 75%! У нас енергозбереження надається в подарунок!
  • Порада№5.Прислухайтеся до думки професійних консультантів! Навіть, якщо ви теоретично підкований покупець, практичний досвід фахівців, повірте, зіграє вам на руку. Ми допоможемо купити вікна відповідно до умов, вашими очікуваннями, фінансовими можливостями.

 

Купити вікна в Києві: ціни складемо в 5 кроків

Купить окна в Киеве - выгодные цены в компании "4 этаж"
Надійні вікна Rehau (Рехау)

Крок перший – економимо на послуги. В турботі про клієнтів здійснюємо безкоштовні консультації, забезпечуємо можливість безкоштовної доставки. Старт замовлення – ВИМІРИ виробляємо за нульовою вартістю абсолютно для всіх клієнтів!

Крок другий – найвигідніші ціни від «4 поверху». Ми продаємо дешевше, так як маємо довгострокові партнерські відносини з заводами виробниками. Закуповуємо системи ПВХ без посередників, реалізуємо їх з мінімальними націнками. Крім цього, кожен замовник автоматично стає учасником акції або власником знижки – ще один мінус від суми.

Крок третій – енергозбереження в подарунок! Це можливість економити при покупці, а в перспективі, при оплаті за комунальні послуги. Вдосконалені склопакети максимально збережуть тепло холодною зимою і збережуть прохолоду спекотним літом.

Крок четвертий – вітчизняні чи імпортні системи. Наша фірма пропонує тільки якісні ПВХ варіанти. Всі системи: українські, польські чи німецькі – оригінальні. Вітчизняні, безумовно, трохи дешевше. Всі бренди сертифіковані, надійні, перевірені часом.

Крок п’ятий – ціна за комплектацією. Віконна система формується з урахуванням зовнішніх, внутрішніх факторів, ваших побажань, вартості. Можливий вибір профілю від трьох, до шестикамер, склопакетів одно-, двокамерний, різної фурнітури і комплектуючих. Цінова політика компанії прозора і відкрита, ознайомтеся з цінами прямо зараз.

Купити вікна в Києві – засклення балконів: 5 кращих способів

Купить окна в Киеве для остекления балконов разными способами
Купити вікна в Києві – французьке скління

Спосіб 1 – холодний. «Літній» варіант скління – економний і універсальний. Перетворить балкон в затишну територію в теплу пору року, в холодну – захистить від опадів, створить повітряний прошарок, яка збереже тепло в приміщенні.
Спосіб 2 – утеплений. Застосовують при суміщенні лоджії з кімнатою, на опалювальних балконах, обладнаних під функціональну зону квартири. Метод дорожче і ефективніше. Застосовуються більш складні віконні конструкції з включенням функцій енергозбереження.

Спосіб 3 – за формою. Впорядковуємо балкони і лоджії будь-якої геометрії. Застосовуємо сучасні методи дизайну: прозорі фасади від стелі до підлоги у французькому склінні. Знайомтеся з цінами і вибирайте прямо на сайті.

Спосіб 4 – з виносом. Розширюємо площа на 30%! По лінії підвіконня «косинкою» обсяг додається на рівні пояса до стелі. Винос по підлозі дорожче і більш функціональний. У цьому випадку проводиться супутнє зміцнення підстави конструкції.

Спосіб 5 – за ціною. Якщо балкон продовжить службу в своєму первісному призначені – можете заощадити. Наприклад, бічні сторони обшити пластиком, зменшити кількість стулок, вибрати системи вітчизняного виробництва в стартовій комплектації. Бажаєте більшого – тоді обмеження скасовуються.

Де купити вікна в Києві? У компанії 4 поверх, що має величезний стаж!

Рекомендации купить окна в Киеве по доступным ценам
Купить окна в Киеве с установкой

У віконній справі ми знаємо все!

Фірма «4 поверх» – підприємство, що стрімко набирає темпи за майстерністю виготовлення, професіоналізму установки, висоті обслуговування, застосуванні новітніх технологій. Хочете, щоб покупка виправдала очікування – звертайтеся до нас. Чи плануєте, щоб вікна служили довго і бездоганно – оформляйте замовлення у нас. Бажаєте вставити ефективні вікна якомога швидше – телефонуйте на фірму прямо зараз! Компанія «4 поверх» чекає на вас!

 

Виктор Гуменюк

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями