Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Металопластикові вікна Steko

Металлопластиковые окна StekoНа ринку пластикових вікон нечасто з’являються бренди, які можуть успішно конкурувати з уже всесвітньо визнаними виробниками профільних систем. Однією з таких компаній, поза всякими сумнівами, є Steko, чия продукція дуже затребувана на вітчизняному ринку. І інтерес до неї продовжує рости. Це цілком можна пояснити високою якістю, забезпечуваним використанням у виробництві сучасних технологій і новітнього устаткування, широким асортиментом, що дозволяє завжди вибрати найбільш відповідні конструкції для будинку, і ціновою доступністю цього українського продукту, ніж можуть скористатися споживачі з різними фінансовими можливостями. Не останню роль зіграла і естетична привабливість вікон, наділених деякими індивідуальними особливостями дизайну.

 

Особливі вікна

Металлопластиковые окна Steko в КиевеМіцність і довговічність пластикового профілю забезпечує сталева П-образна арматура. За бажанням замовника, замість неї може бути встановлений підсилювач квадратної форми, що дає можливість додати всій конструкції міцності, що дозволяє витримувати найсильніші пориви вітру. Скоротивши відстань між скріпними шурупами, яке тепер не перевищує 25 сантиметрів, вдалося збільшити і жорсткість виробів. Чи не менше увагу приділено склопакетам і фурнітурі. У вікнах Steko використовуються комплектуючі від кращих зарубіжних виробників, що також впливає на високу якість продукції бренду. Що стосується зовнішнього вигляду, то металопластикові вікна Steko виділяються стильним фірмовим дизайном, вираженим округленою формою профілю. Крім традиційного білого, вікна можуть бути багатьох інших кольорів і відтінків. Каталог компанії пропонує чималий асортимент ламінуючої плівки, яка допоможе конструкції максимально відповідати інтер’єру приміщення або екстер’єру всього будинку.

Високі експлуатаційні властивості і якість вікон, а також їх екологічність та пожежобезпечність підтверджені сертифікатами відповідності всім європейським і вітчизняним стандартам. Постійний контроль якості, на всіх підприємствах компанії, передбачає проведення щоденних випробувань продукції, що стосуються якості зварних швів, водонепроникності конструкції, стійкості до погодних і механічних впливів, експлуатаційної стійкості механізмів.

Види продукції, що випускається

Торгова марка Steko представлена на ринку декількома моделями профільних систем, з числа яких є можливість вибрати найбільш відповідні для конкретного місця і умов експлуатації:

  • S 300 з трьома камерами.
  • S 500 з п’ятьма камерами.
  • R 400 – конструкція з чотирма камерами.
  • R 500 – п’ятикамерна модель.
  • R 600 Унікальна система, обладнана п’ятикамерною рамою і водозбірником стулки, з шістьма камерами.
  • R 700 семикамерна рама і восьмикамерна стулка, цієї конструкції, забезпечують чудову теплоізоляцію і велику міцність.

Де можна купити вікна Steko?

Профільні віконні системи Steko, відповідної моделі, можна купити в компанії «4 этаж Окно От и До», яка пропонує оптимальні умови для вигідного придбання. Крім прийнятних цін і зручної системи знижок, наші клієнти завжди можуть скористатися національними програмами кредитування «iq energy» або «Тепла оселя», які зроблять покупку у нас ще більш вигідною. Доставка покупки виконується по всій Україні.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями