ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна WDS 505 Київ / купити | Пластикові вікна WDS 505 ціни, вартість, розрахунок - 4ETAG® 4etag.kiev.ua

Металопластикові вікна WDS 505

Металопластикові вікна WDS 505Постійні протяги, пил на підвіконні, шум, все збільшуються витрати на опалення, часті простудні захворювання дітей – це неповний перелік наслідків установки неякісних вікон. Крім того, з часом, навіть відкрити / закрити таке вікно стає важко, не кажучи про вкрай скромний зовнішній вигляд. Далеко не кожне, знову встановлене вікно гарантовано позбавляє від вищеперелічених проблем. Для їх вирішення найбільш доцільно купити металопластикові вікна WDS 505 (WDS 7 series), які встановлюються в самому елітному житлі. Унікальні технічні рішення і відточене виробництво, в поєднанні з постійним лабораторним контролем кожного елемента виробленої продукції дозволяють пропонувати найякіснішу продукцію.

Металопластикові вікна WDS 505 ціни

 

Металопластикові вікна WDS 505 – характеристики профілю ПВХ

Вікна WDS 505 вигідно відрізняються від інших плавністю ліній, які крім респектабельного вигляду ще й неймовірно прості в догляді – забруднень просто ніде накопичуватися. 5-камерний профіль, завдяки наявності повітря в камерах грає чималу роль в теплозбереженні, а збільшена товщина передньої стінки значно підвищує стійкість до ударних навантажень і деформацій. Вмонтований в профіль ущільнювач високої якості гарантує зносостійкість і максимально щільний притвор, що виключає найменшу можливість протягу.

Замовити металопластикові вікна WDS 505 – головне не помилитися з компанією

Пластиковые окна WDS 505Більше 13-ти років працюючи на ринку пластикового скління, ми пропонуємо замовити металопластикові вікна WDS 505 за найбільш вигідною ціною, адже ми здійснюємо постійний моніторинг цін на вікна, і можемо дозволити собі тримати ціни нижчі, ніж у конкурентів. Наші фахівці не тільки проконсультують до придбання, але і розкриють всі таємниці догляду за вже встановленими конструкціями. І якщо, навіть через кілька років раптом виникнуть питання – ми завжди зможемо дати на них відповіді. Досить одного звернення до нас і буде проведений точний вимір і оперативне виготовлення, а встановити металопластикові вікна WDS 505 для наших фахівців – завдання кількох годин. Складність замовленої конструкції або обсяг робіт, при цьому, значення не мають.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями