Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Металопластикові вікна з шпросами

Замовити металопластикові вікна зі шпросами недорого

Ажурна оздоба стекол надає фасадам будівель особливої легкості та аристократичним вишуканості. Металопластикові вікна з шпросами в КиєвіТак-так, саме такі асоціації виникають при погляді на пвх-вікна зі шпросами, що представляють собою декоративне наповнення. Воно може мати вигляд класичної «решеточки» або оригінальних візерунків – на вибір. Ці прийоми палацової архітектури сьогодні користуються підвищеною популярністю.

Сучасні металопластикові вікна зі шпросами надають будинкам надзвичайної естетики, а в деяких випадках є ще і конструктивної необхідністю.

Познайомимося з цим елементом віконного оформлення в тонкощах і деталях.

Вікна зі шпросами – види, особливості дизайну

Даний вид скляної прикраси ділиться на дві групи: конструктивну і декоративну.

Конструктивні шпроси є невід’ємною частиною віконного блоку і грають важливу функціональну роль. Найчастіше ці елементи встановлюються на великогабаритні вікна. Будучи складовою частиною рам, вони «розбивають» отвір на невеликі відсіки, в кожен з яких вставляється свій стеклоблок. Це підвищує жорсткість і надійність великих конструкцій.

 

Металопластикові вікна з шпросами
Металопластикові вікна з шпросами в Києві

Декоративні або, як їх називають, «фальшиві» шпроси призначені для прикраси скляного заповнення і поділяються на такі групи, як:

  • Міжскляний– встановлюються всередині стеклоблока, не вимагають догляду, вважаються найбільш практичним варіантів і можуть виготовлятися в різних відтінках.
  • Венеціанський декор. Такі металопластикові вікна зі шпросами прикрашаються з зовнішньої або з обох сторін. Вони можуть формувати будь-які візерунки, легко клеяться і знімаються при необхідності.
  • Віденські шпроси кріплять зовні з установкою внутрішньої рамки, що робить їх схожими на більш дорогий конструктивний тип шпрос.

Ціни на металопластикові вікна зі шпросами

При замовленні ажурних плетінь необхідно враховувати розмір віконних прорізів і загальний дизайн фасаду. Даний вид декору краще обговорити з майстрами «4 поверх Вікно Від і До», щоб досягти повної гармонії оформлення.

Зазвичай металопластикові вікна зі шпросами замовляються з ламінуванням рам, з кольоровою тонуванням стекол. При грамотному підході такі віконця можуть повністю перетворити приватний будинок або ваш офіс.

Ми запропонуємо вам найкращий асортимент теплих недорогих вікон, надамо на вибір різні варіанти шпрос. При замовленні ви обов’язково отримаєте знижку, зможете взяти кредит або розстрочку. Ми забезпечуємо безкоштовне проведення замірів, даруємо кожному клієнту компанії пакет енергозбереження та даємо гарантію на вироби c установкою до 5 років!

оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями