ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Монтаж вікна ПВХ Київ | Монтаж вікон пвх вартість в 4ETAG® 4etag.kiev.ua

Монтаж вікна ПВХ, пластикових дверей, балконів Київ

Монтаж вікна ПВХ, пластикових дверей, балконів КиївІ так, Ви вибрали для себе оптимальний варіант пластикового вікна, зробили замовлення. Чи очікуєте обумовлений термін виготовлення і монтажу. Перед тим, як почнеться установка необхідно витягти стару віконну раму разом з відливом і підвіконням. Після демонтажу старого вікна можна приступити до монтажу нового:

  • для цього нам потрібно спочатку зняти з нового пластикового виробу стулки і витягти склопакети;
  • після чого вставити в підготовлений заздалегідь отвір віконну раму, при цьому фіксуючи її в місцях з’єднань кутів коробки з імпостами установочними клинами;
  • на спеціальні монтажні пластини або анкерні болти потрібно закріпити раму. Якщо кріпити віконний пластиковий блок до дерева, то можна використовувати звичайні будівельні шурупи;

Якісний монтаж вікна ПВХ в Києві

Також потрібно врахувати один чимало важливий момент: нову раму євровікна необхідно ставити за рівнем, а не по отвору, навіть якщо горизонтальна лінія віконного отвору вашого будинку нерівна. Це обов’язково потрібно буде робити як по горизонтальній лінії, так і по вертикальній. Якщо при установці пластикової віконної рами не будуть дотримані ці правила, їх функціональність виробу різко впаде.
Для збільшення розширення і швидкості полімеризації піни при монтажі треба змочити віконний проріз водою там, де буде проводитися задування піною. Для задування піною різних проміжних відстаней між стіною і рамою краще використовувати призначену для цього монтажну піну. Наносити її потрібно, розподіляючи по всій поверхні і не забуваючи про властивості розширення піни. Так само необхідно врахувати, що монтажна піна використовується не тільки як ізоляційний матеріал, а й має функцію кріплення механізму.

Монтаж пластикових конструкцій відео ™4 Этаж

Монтаж вікна ПВХ – це раз, відновлення укосів – це два!

Після закладення піною зазорів потрібно видалити надлишки. Тепер потрібно встановити новий пластикове підвіконня і відлив, москітну сітку, встановити горизонтальні жалюзі. Підвіконня необхідно прикріпити до подставочной профілю, а отвір під підвіконням також задути піною. Можна в цей або краще на наступний день зробити обробку укосів. Буде красивіше, якщо після того, як був проведений монтаж встановити ще і нові укоси з пластика.

Коли все це буде зроблено, в віконну раму потрібно вставити склопакети, стулки, а при бажанні додаткові аксесуари (москітні сітки, горизонтальні жалюзі). В результаті виконаної роботи пластикове вікно буде установлено.Завершая всю роботу, обов’язково потрібно видалити з ПВХ вироби наявну захисну плівку.

І намагайтеся не забувати, що металопластикові вікна виконують не тільки звуко-і теплоізоляційні функції, але і випускають вологу і повітря з приміщення, а також пропускають всередину сонячні промені.

Замовити монтаж вікон, пластикових дверей, балконів з виносом в компанії 4ETAG®:

 

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями