Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Монтаж вікна ПВХ, пластикових дверей, балконів Київ

Монтаж вікна ПВХ, пластикових дверей, балконів КиївІ так, Ви вибрали для себе оптимальний варіант пластикового вікна, зробили замовлення. Чи очікуєте обумовлений термін виготовлення і монтажу. Перед тим, як почнеться установка необхідно витягти стару віконну раму разом з відливом і підвіконням. Після демонтажу старого вікна можна приступити до монтажу нового:

  • для цього нам потрібно спочатку зняти з нового пластикового виробу стулки і витягти склопакети;
  • після чого вставити в підготовлений заздалегідь отвір віконну раму, при цьому фіксуючи її в місцях з’єднань кутів коробки з імпостами установочними клинами;
  • на спеціальні монтажні пластини або анкерні болти потрібно закріпити раму. Якщо кріпити віконний пластиковий блок до дерева, то можна використовувати звичайні будівельні шурупи;

Якісний монтаж вікна ПВХ в Києві

Також потрібно врахувати один чимало важливий момент: нову раму євровікна необхідно ставити за рівнем, а не по отвору, навіть якщо горизонтальна лінія віконного отвору вашого будинку нерівна. Це обов’язково потрібно буде робити як по горизонтальній лінії, так і по вертикальній. Якщо при установці пластикової віконної рами не будуть дотримані ці правила, їх функціональність виробу різко впаде.
Для збільшення розширення і швидкості полімеризації піни при монтажі треба змочити віконний проріз водою там, де буде проводитися задування піною. Для задування піною різних проміжних відстаней між стіною і рамою краще використовувати призначену для цього монтажну піну. Наносити її потрібно, розподіляючи по всій поверхні і не забуваючи про властивості розширення піни. Так само необхідно врахувати, що монтажна піна використовується не тільки як ізоляційний матеріал, а й має функцію кріплення механізму.

Монтаж пластикових конструкцій відео ™4 Этаж

Монтаж вікна ПВХ – це раз, відновлення укосів – це два!

Після закладення піною зазорів потрібно видалити надлишки. Тепер потрібно встановити новий пластикове підвіконня і відлив, москітну сітку, встановити горизонтальні жалюзі. Підвіконня необхідно прикріпити до подставочной профілю, а отвір під підвіконням також задути піною. Можна в цей або краще на наступний день зробити обробку укосів. Буде красивіше, якщо після того, як був проведений монтаж встановити ще і нові укоси з пластика.

Коли все це буде зроблено, в віконну раму потрібно вставити склопакети, стулки, а при бажанні додаткові аксесуари (москітні сітки, горизонтальні жалюзі). В результаті виконаної роботи пластикове вікно буде установлено.Завершая всю роботу, обов’язково потрібно видалити з ПВХ вироби наявну захисну плівку.

І намагайтеся не забувати, що металопластикові вікна виконують не тільки звуко-і теплоізоляційні функції, але і випускають вологу і повітря з приміщення, а також пропускають всередину сонячні промені.

Замовити монтаж вікон, пластикових дверей, балконів з виносом в компанії 4ETAG®:

 

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями