Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Москітні сітки на пластикові двері Київ

Москитные сетки на пластиковые двериМи всі дуже любимо літо .. Та ось тільки разом з ним приходять настирливі комахи, що норовлять проникнути в будинок. Однак вихід є завжди, і це москітні сітки! Наша компанія “4 Етаж” пропонує москітні сітки на пластикові двері. Москітні сітки доставляються в білому і коричневому варіантах. Зараз дуже популярні протимоскітні сітки на вікна ПВХ, вони зручні, недорогі і відмінно захищають від комах і комарів. Сітки на вікна “стаціонарні”, тобто їх на початку сезону Ви встановлюєте на вироби і знімаєте тільки пізньої осені. Їх легко зняти і промити в разі засмічення, просушити і встановити назад у віконний отвір.

Комплектуючі для виготовлення антитимоскітних сіток на балконні двері

дверный москитные сеткиМоскітні сітки на пластикові двері виготовляються з посиленого дверного, алюмінієвого профілю. Відмінною особливістю сіток на пластикові двері є те, що вони відкриваються це раз і те, що відкриваються вони ТІЛЬКИ на балкон.

  • З одного боку дверна сітка кріпиться на петлях, а інший кріпиться на металевий притвор.
  • У дверній сітці ОБОВ’ЯЗКОВО робиться імпост для жорсткості.
  • Петлі прикручуються на місці, тому Ви можете вирішити в останній момент в який бік мають відкриватися сітка на балконі.

Ціни на москітні сітки на пластикові двері в Києві

Вартість дверної сітки розраховується з розрахунку 270 грн. за 1 м.кв. Вартість установки сітки москітної на двері 150 грн., У вартість установки входить замір антимоскітної сітки на двері, доставка і монтаж дверної москітної сітки. Передплата в нашій компанії на замовлення 50% і 50% по факту установки. Гарантія на дверну москітну сітку 1 рік.

Замовити москітні сітки на пластикові двері з установкою в Києві

Зателефонувавши за нашими телефонами, Ви зможете прорахувати вартість москітних сіток на пластикові двері і замовити виклик замірника для виміру дверних сіток.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями