Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна пластикові ВДС

Вікна пластикові ВДСВи до сих пір роздумуєте, чи потрібно зараз міняти свої старі дерев’яні вікна на новомодні вікна з пластику або просто злегка відреставрувати, помити, підфарбувати і залишити все як є? Точно так сумнівалися і ми, кожен раз відкладаючи покупку нових вікон до кращих часів. Одного разу я все-таки зайшла у віконну фірму, щоб дізнатися розцінки і подивитися на зразки пластикових профілів. Менеджер запитав: «Ви хочете замовити металопластикові вікна? Куди? Ага, в спальню і на кухню. Який профіль хочете, трикамерний, пятикамерний? Вас цікавлять елітні вікна, зібрані з німецьких комплектуючих, або шукаєте щось простіше? Не знаєте? А склопакет плануєте поставити подвійний або потрійний? Підвіконня, антимоскіткі потрібні? Яку будемо використовувати фурнітуру? Може, вас зацікавлять ламіновані вікна, вони такі незвичайні і їх можна підібрати під ваш інтер’єр, який у вас інтер’єр?

 

Вікна пластикові ВДС – інтернет магазин “4 Етаж”

Лавина питань, що обрушилася на мене так раптово, збила мене з пантелику остаточно, я взагалі не розуміла, як можна вибрати щось конкретне з усього розмаїття виробників, профілів, склопакетів та інших аксесуарів. Бачивши моє замішання, менеджер зменшив оберти і нарешті поставив мені головне питання, який змусив мене задуматися всерйоз. Він сказав: «Для того щоб я реально зміг вам допомогти зробити правильний вибір, розкажіть мені, чому ви хочете поміняти ваші старенькі дерев’яні вікна, чим вони вас не влаштовують?» Ми з чоловіком давно вже думали про необхідність повної заміни старих вікон, які дісталися нам у спадок від попередніх господарів будинку. Але весь час чогось не вистачало: то грошей не було, то часу, то мотивації. І ми вперто продовжували щоосені чаклувати, закладаючи щілини поролоном і заклеюючи дерев’яні рами найширшим скотчем. Незважаючи на ці праці, взимку все одно доводилося пересувати наше ліжко подалі від вікна в інший кут кімнати, так як біля вікна відчувався небезпечний для здоров’я протяг. Крім того, кватирка залишалася на зиму не заклеєною, адже в кімнаті навіть взимку необхідно провітрювання, але від старості вона перестала щільно закриватися і від сильних поривів вітру могла навіть мимовільно відкритися.

Не буду зараз розповідати про весняно-літні «танці з бубном» навколо наших вікон (миття, зачистка від облазить шару фарби, фарбування і т.д.). Скажу інше. Ми дізналися, що найбільше тепла (40-80%) приміщення втрачає саме через вікна. Навіть якщо ви живете в квартирі з централізованим опаленням, то швидше за все, через величезні тепло втрат через негерметичні вікна, взимку Вам доводиться додатково зігріватися електричними опалювальними приладами, що тягне за собою зайві витрати на електроенергію.

Монтаж вікон пластикових ВДС на відео ™4 Этаж

Вікна пластикові ВДС – все пластикові системи ВДС Від …. і До.

окна ВДС 500Взагалі, виявилося, що у виборі вікон немає нічого складного. Перше, що потрібно зробити – це визначитися з бюджетом і профільною системою, яка вписується в цей бюджет. У чому ще перевага профільних систем WDS – так це в широкому модельному ряді на будь-який гаманець: Від самої бюджетної системи ВДС Міленіум – До елітної ВДС 8 серії. Отже, що потрібно знати про профільних системах WDS простому покупцеві?

  • WDS Millenium -трикамерна профільна система. Товщина пластика, з якого зроблені його зовнішні стінки, дорівнює 2,55 мм (від цієї товщини, як і від товщини армування, залежить міцність готового вікна). Армуючий профіль дорівнює 12 мм. Ширина профілю 60 мм .;
  • WDS 400 або 404 – чотирикамерні профільні системи. Відрізняються між собою незначно – товщиною стінки. Проте, за рахунок того, що у WDS 404 товщина пластика дорівнює 3 мм, – його відносять до класу А. Товщина пластика у WDS 5S – 2,7 мм. Стандартна ширина профілю – 60 мм .;
  • WDS 6S або 505 – п’ятикамерні профільні системи. Відповідають європейським стандартам. Ширина профілю – 70 мм. Товщина пластика – 2,7 мм. Модель 500 і модель 505 – комплектуються ущільнювачем, на мій погляд, більш гармонійним, – сірим .;
  • WDS 8 series – елітна шестикамерна система шириною 82 мм, що дозволяє використовувати «теплі» склопакети до 44 мм! Товщина стінки – 2,8 мм і сталеве замкнуте армування – 1,5 мм роблять вікна з цього профілю стійким до сильних вітрових навантажень .;

Вікна пластикові ВДС, акція вікна ВДС 500 за ціною вікна ВДС 400

Вікна пластикові ВДС, акція вікна ВДС 500 за ціною вікна ВДС 400 Ми живемо у власному будинку з автономним опаленням і за газ ми платимо по лічильнику. Тому було прийнято остаточне рішення, що в наступному опалювальному сезоні наше тепло, а значить і наші гроші, не повинні більше вилітати через вікно. Останньою краплею, що переповнила чашу нашого терпіння по відношенню до старих вікон, стало народження дитини. Гроші грошима, але здоров’я дитини найважливіше, тому протяги в будинку, де з’явився малюк – просто неприйнятні. До речі, цікавий факт: в Європі вже існують енергозберігаючі будинки, в яких фактично відсутня система опалення, а житловий простір зігрівається тільки теплом, виділеним людиною в процесі своєї життєдіяльності. І перший крок у бік незалежності від енергоносіїв – це сучасні високоякісні пластикові вікна. Отже, відповівши на питання, навіщо ми хочемо поміняти старі вікна, стало зрозуміло, що ж саме нам потрібно: енергоефективні вікна з двокамерним склопакетом, гідної якості і за розумною ціною. Причому, ми принципово не хотіли купувати імпортні вікна, адже в настільки нелегкі для нашої країни часи потрібно максимально підтримувати вітчизняного виробника.

Нам пощастило, адже керівник компанії солідарний з нами в цій думці, тому і проводить зараз акцію, по якій ми купили найкращі вікна українського виробництва WDS 6S за ціною WDS 5S. Тобто ми купили п’ятикамерний профіль за ціною чотирьохкамерного !! Нас запевнили, що вікна WDS – дійсно відмінний вибір, якість їх перевірялася співробітниками компанії неодноразово. Незабаром ми плануємо замінити всі дерев’яні вікна в нашому будинку на пластикові вікна WDS 505 (WDS 7 series). Це наш вибір! А Ваші гроші досі продовжують вилітати через вікно?

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями