Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Пластикові вікна Київ

Пластикові вікна КиївПластикові вікна, в недалекому минулому, абсолютно новий вид вікон сьогодні поступово відходять в «офісні приміщення». Тобто, в квартири і будинки Європи їх ставити вже перестають. А ось в промислові, складські приміщення і різні офіси – будь ласка, дешево і зручно. Жителі міст України поки що із задоволенням встановлюють пластикові вікна в свої квартири, позбавляючись від холоду і шуму за програмою “Тепла Оселя”.

При виборі вікна ПВХ слід звернути увагу на три важливі речі:

 • Це профіль ПВХ;
 • Конфігурація вікон;
 • склопакет;

Монтаж пластикових конструкцій відео ™4 Этаж

Пластикові вікна Київ – пластиковий профіль

1. Профіль ПВХ.

Рама, а також коробка є порожниста конструктивна форма із пластику призначеної товщини. Відповідно, в профілі присутні два визначальні чинники:

 • Це власне пластик;
 • А також його товщина;
З товщиною ясно і зрозуміло, чим більша товщина пластика, тим краще. Це можна побачити на зразках при покупці. З пластиком все набагато складніше, саме від нього буде залежати, який запах буде формуватися в приміщенні і що може, трапиться в екстраординарної ситуації, не дай Бог, під час пожеж. У цьому залишається порекомендувати наступне – не купувати вироби з профілю невідомих вітчизняних виробників або профілю від ВЗАГАЛІ невідомого виробника. Краще вибирати профіль від добре відомих виробників (Rehau, Salamander, WDS). Малоймовірно, що на вашому вікні будуть економити, імідж компанії дорожче.

Пластикові вікна Київ – конструкції, конфігурації

2. Конструкція.

Виріб ПВХ являє собою коробку і всередині неї рами. Види рам діляться на кілька типів (типи відкриття):

 • Глухі (без відкриття);
 • Поворотні (відкриття в одну сторону);
 • Поворотно-відкидні (відкриття в вгору-вниз і в бік);

Конструктивні особливості вікон для своєї квартири варто вибирати, беручи за основу власні потреби. Слід тільки не забувати що глуху стулку складно, а часто і зовсім не буде митися з зовнішньої сторони, що має поворотну конструкцію відкриття, може доставити незручності при провітрюванні в зимовий період, а провітрювати необхідно, так як пластикові вікна герметичні і в квартирі створюється власний мікроклімат з малою кількістю кисню. Так що провітрювання необхідно.

 

Пластикові вікна Київ або дерево? Важливий вибір.

Дерев’яні вікна звичайно краще для будинку. Ви запитаєте чому?

 • По – перше деревина – природний матеріал, а пластик виготовляється з використанням різного роду хімічних речовин;
 • По-друге дерев’яна рама «дихає», а в кімнаті, де вставлені пластикові вікна, повітря несвіже;
 • По-третє дерево в інтер’єрі це завжди позитивний фактор, а пластмаса – негативний;

Що стосується конструктивних характеристик, звукоізоляції, термоізоляції – однаково оснащені і ПВХ і вироби з дерева ідентично хороші. Отже, відмінні характеристики.
Пластикові – тонкий (до 800мм) профіль, необхідність регулярного провітрювання, не вимагають спеціального догляду, пластмаса не прикрашає інтер’єр. Дерев’яні – товстий (700 – 1500мм) профіль, приміщення вимагає більш рідкісного провітрювання, так як дерево «дихає», раз у п’ять-шість років слід оновлювати лакофарбове покриття, натуральне дерево прикрашає. За ціною дерев’яні вікна в півтора рази дорожче пластикових.

Пластикові вікна Київ – склопакет

стеклопакет на пластиковые окна КиевСклопакет це два – три герметично запаяних скла з вакуумом або можливо інертним газом, що заповнює простір між склом. Склопакети мають позначення, так:

 • 4-16-4. Це означає що це одно камерний склопакет (з двох стекол 4 міліметри) з рамкою дистанційною між склом 16 мм;
 • Позначення склопакета двокамерного буде виглядати так 4-8-4-12-4, це 3 скла по 4 міліметри відповідно, з дистанціями між ними 8 мм і 12 міліметрів;

Вибираючи вироби ПВХ для своєї квартири, слід знати – звичайний однокамерний склопакет, зроблений зі звичайними стеклами і з безповітряним простором між ними, не підходить для кліматичних умов в Україні, так як почне конденсувати вологу при температурі мінус вісім градусів.

Взимку температура повітря в основному не опускається, нижче двадцяти градусів, відмінно підійде склопакет двох камерний або одно камерний з газом аргон і енергозберігаючим склом. Якщо температура опускається в зимовий час нижче, варто задуматися про склопакет з енергозбереженням в три скла плюс інертний газ аргон.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями