Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Salamander bluEvolution

Окна Salamander bluEvolutionДля високоефективного скління, що забезпечує тепло і тишу в приміщенні на десятиліття, слід вибирати тільки перевірені віконні системи. Безумовним лідером по виготовленню багатофункціональних пластикових профілів багато років є бренд Salamander. Продукція німецького виробника відрізняється високотехнологічністю, максимальною міцністю і довговічністю. Металопластикові вироби зберігають початкові технічні і естетичні дані весь термін експлуатації, не бояться кліматичних явищ, частого фізичного впливу, крайніх температур і ультрафіолету. ПВХ системи європейської марки екологічні, комфортні в догляді, користуванні, не вимагають додаткового обслуговування. Одні з найбільш ефективних конструкцій від західного виробника – вікна Salamander bluEvolution. Даний шестикамерний варіант володіє максимальними показниками енергозбереження, допомагає відчутно економити на опаленні і гарантує відмінне шумозаглушення.

До того ж, особлива будова профілю дозволяє встановлювати багатокамерний теплозахисний склоблок, що робить такі вироби енергоефективними. Крім того, система bluEvolution має бездоганну герметичність, що виключає проникнення в приміщення запорошених частинок, осадової вологи, виникнення протягу. Також необхідно підкреслити чудовий дизайн і білосніжний колір елітної конструкції, ефектно поєднується з будь-яким інтер’єрним ансамблем. Компанія «4 Етаж» надає послуги виготовлення і монтажу першокласних віконних виробів від Salamander за невисокими цінами. Команда фірми складається з кваліфікованих фахівців з десятирічним досвідом, в роботі застосовуються кращі фурнітурні деталі, допоміжні матеріали і надійні комплектуючі.

 

Вікна Salamander bluEvolution: додаткові переваги

Окна Salamander bluEvolutionОдним з істотних плюсів даного шестикамерна профілю є можливість створювати вікна різноманітних конфігурацій. У компанії «4 Етаж» можна замовити конструкції з будь-яким числом стулок і способом їхнього відкривання. Також майстри фірми виготовляють функціональні варіанти для оформлення лоджії і балконів, вироби нестандартних форм для об’єктів з оригінальною архітектурою. Крім цього, інноваційна система Salamander має високий рівень захисту від злому, що особливо актуально для власників приватних будівель і квартир на перших поверхах будинків. Відмінна світлопропускна здатність забезпечить максимальне наповнення житлової або робочої площі денним світлом, безпечна сировина, що застосовується при виробництві вікон, дозволяє склити ними дитячі кімнати і медичні установи.

Купити вікна Salamander bluEvolution в Києві з економією

«4 Этаж Окно От и До» надає замовникам вигідний дисконт, в компанії часто проводяться акції, гарантія на металопластикову продукцію становить п’ять років. Для покупців здійснюються замірні роботи, індивідуальна доставка – безкоштовно. Подарунок всім – теплозахисний склоблок. Фірма бере участь у державній кредитній програмі Тепла Оселя, клієнтам доступна оплата в розстрочку і частинами на умовах ПриватБанку.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями