Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Вікна Salamander Cream Київ

Ексклюзивна пропозиція серед всіх існуючих профільних систем. Профіль ніжного кремового кольору, з округленими формами і високою якістю з Німеччини. Кремовий колір – це не фарба і не ламінація, це альтернатива білому профілю, який вважається стандартним але, не єдиним. Профільна система Salamander Cream допоможе підкреслити вашу індивідуальність і може бути ідеальним рішенням для вашого загального інтер’єру, хоча вікна кремового кольору виглядають естетично в будь-якому інтер’єрі.

 

Вікна Salamander Cream Київ на вибір 3 або 7 камер

Окна Salamander Cream КиевПрофіль кремового кольору присутній в двох варіантах, трикамерному і семикамерному, Salamander 2D Cream і Salamander Streamline Cream.

  • Salamander 2D Cream – це трикамерна профільна система, з монтажною шириною 60 мм оптимальне рішення для скління балкона, лоджії або неопалювального приміщення.
  • Трикамерна профільна система присутня в будь-який серії профілів і Salamander НЕ буде винятком але, виділяється серед всіх профільних систем своїм ніжним кремовим кольором.

Нові металопластикові завжди приносять тепло і затишок, а нестандартний ніжний кремовий колір буде випромінювати тепло навіть своїм зовнішнім виглядом.

Вікна Salamander Cream Київ – семикамерний профіль Streamline Cream

Окна Salamander Cream КиевSalamander Streamline Cream – семикамерний профільна система, з монтажною шириною 76 мм ідеально підходить для скління всього будинку. Цю профільну систему за всіма параметрами сміливо можна назвати «супер теплою».

  • Має 7 внутрішніх функціональних камер з шириною всього 76 мм коли інші виробники не можуть запропонувати більше 6 камер при даній ширині.
  • У цій профільній системі можна встановити склопакети до 48 мм що також є одним з важливих моментів, скло займає близько 80 відсотків вікна і можливість вибору установки самого теплого склопакета значний плюс.
  • Система має зовнішні стінки не менше 3 мм, випробовувалася на морозостійкість при -55 ° C, має звукоізоляційні властивості до 47 дБ, має два контури ущільнення, спаяного на згинах створюючи цілісний нерозривний периметр з погодостійкого EPDM-каучуку світло-сірого кольору, відповідає всім європейським і міжнародним нормам.

Купити вікна Salamander Cream Київ у віконній компанії 4 этаж

Замовляючи вікна Salamander Cream у нас, ви отримаєте можливість зниження ціни на відсоток запропонованої знижки і, найголовніше, гарантію якості!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями