Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Бориспіль

Скління балкона БориспільБалкон в квартирі – це додаткова корисна площа, функціональність якої ви можете розширити всього за кілька днів. Чи варто на ці цілі витрачати гроші і час? Давайте проаналізуємо, зіставивши плюси і мінуси. Скління балкона – переваги:

 • захист конструкції від опадів, вітру, пилу;
 • можливість використання балкона весь рік без будь-яких незручностей;
 • ліквідація протягів в квартирі і ефекту «обігріву вулиці»;
 • підвищення рівня звукоізоляції;
 • розширення призначення: від зручної комори до самостійного опалювального приміщення;

Скління балкона – недоліки:

 • витрати на благоустрій;
 • короткочасний дискомфорт, пов’язаний з ремонтно-будівельними роботами;
Для тих, хто ще сумнівається і для всіх, хто визначився, пропонуємо увазі ази трудомісткого процесу під назвою «скління балкона» в самих різних видах і способах.

Скління балкона дешево і дорого – що вибрати в м. Бориспіль?

Існує три стандартні варіанти благоустрою. Кожен, у своїй ціновій категорії, дозволяє експериментувати з брендами профільних систем, видами склопакетів, комплектуючих. Відрізнятися ж вони будуть не тільки вартістю, але і результатом.

 • «Економ» – найдоступніший варіант за ціною. Вікна виготовляють з трикамерного вітчизняного профілю та оснащують однокамерними склопакетами. Мета: захист від зовнішніх факторів, протягів, вуличного шуму;
 • «Оптимальний» спосіб скління включає імпортні або посилені вітчизняні профільні системи з трьома-чотирма камерами і двокамерні склопакети з енергозбереженням. * Мета: створення більш ефективного бар’єру від холоду, вітрових навантажень, підвищення теплозахисних і звукоізолюючих властивостей конструкції;
 • «Теплий» варіант відноситься до розряду дорогих і найрезультативніших. Для нього застосовують п’яти-, шестикамерні системи ПВХ з двокамерними склопакетами, що включають весь комплекс енергозбереження. * До переліку робіт будуть включені утеплення підлоги, стін, стелі, внутрішній і зовнішній дизайн, висновок розеток під обігрівачі. Мета: скління під самостійну житлову площу, об’єднання з кімнатою;
Енергозбереження – це технологія створення «розумних» вікон. Включає три напрямки: низькоемісійне покриття скла, заповнення камер газом аргоном, асиметричну розстановку скла. Ефект: досягнення максимальних властивостей тепло- і звукоізоляції. Компанія «4 Етаж» включила опцію енергозбереження в подарунок.

 

Скління балкона з виносом Бориспіль: 1 з 3 способів

Можливості сучасних методів не обмежуються навіть розмірами балконних конструкції. Тому, якщо є бажання збільшити площу балкона, то вибирайте спосіб:

1. Скління балкона з виносом «косинкою» є самим недорогим. Він має на увазі розширення квадратури в зоні скління, шляхом її висування на 30 см за межі внутрішнього простору. Площа підлоги залишиться колишньою, а інтер’єр доповниться підвіконням-стільницею.

2. Оптимальним за ціною і можливостям є винос від підлоги. Каркас, для розширення конструкції по підвіконню, кріпиться від заснування. Він створює свого роду порожнину із зовнішнього боку для утеплення парапету. Фасад в цьому випадку переноситься на 35 см, відповідно, підвіконня всередині теж буде ширше.

3. Скління з виносом по підлозі збільшить квадратуру від заснування. Принцип такий: нижня плита нарощується з усіх боків, що не примикають до будинку, в діапазоні до 500 мм. Далі виготовляються і монтуються нові перила, проводиться скління, всі види оздоблювальних робіт.

Французьке скління балкона в Борисполі: в чому переваги?

французское остекление балконаГоловна перевага «французьких» балконів в їх привабливості і неординарності. Вікна в підлогу на балконі виглядають дуже сучасно і мають свої позитивні моменти:

 • прозорі фасади не обмежують доступ світла в приміщення;
 • візуально розширюють простір, створюють ефект невагомості;
 • є нестандартним рішенням, вигідно доповнює інтер’єр;
 • відкривають повноцінний огляд з вікон;
 • виконують роль модернізованих «висотних» терас, оригінальних зон відпочинку;
Є деякі «але» в даному методі скління балкона. Якщо сторона сонячна, то будуть потрібні установка ролетів або жалюзі. У разі об’єднання з кімнатою можливо некомфортне відчуття, що ви як на долоні.

Скління балкона під ключ в м. Бориспіль: зробити все і відразу

Роботи під ключ є комплексним виконанням будь-якого з варіантів скління. За варіанту вартості такий вид благоустрою теж може бути як бюджетним, так і дорогим. Все залежить від покладених на балкон завдань, вибору ПВХ виробів, будівельних і оздоблювальних матеріалів, обсягу і виду утеплення, електрифікації, обстановки. Послуга скління балкона під ключ включає виготовлення і установку шаф, полиць, тумбочок, сушарок для білизни. Якщо в планах об’єднання з кімнатою, то майстри виконають і розбирання отвору з подальшим прибиранням будівельного сміття. В результаті ви отримаєте балкон готовий на всі 100%.

Компанія 4 Етаж Бориспіль – скління балкона швидко і надійно

Скління балкона вимагає професійного підходу. Наша компанія займається благоустроєм всіх видів балконних конструкцій вже більше 15 років. Ми набули досвіду, нові знання, відточити майстерність і завоювали репутацію професіоналів. По кожному новому замовлення наші майстри розробляють індивідуальний план реалізації з урахуванням всіх специфічних нюансів і побажань клієнтів. Всі матеріали для скління надходять на склади виключно від заводів-виготовлювачів! Тому якість ПВХ виробів гарантовано, так само як і якість виконання робіт.

Визначайтеся з вибором, а ми подбаємо про те, щоб ваш балкон став затишним і теплим в найкоротші терміни!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями