Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Боярка

Пройшли часи, коли під склінням балкона малася на увазі установка дерев’яних вікон в довільному форматі. Сучасний благоустрій балконів здатний подарувати друге життя конструкції, видозмінити її повністю. Майстри використовують безліч методів. Який з них раціональніше вибрати під ваші умови і цілі використання балконної площі, давайте розбиратися.

Холодне або утеплене скління балкона Боярка

Скління балкона БояркаЗвичайне скління ділиться на дві групи: холодне і утеплене. Кожен має свою специфіку комплектації, монтажу та застосування.

  • 1. Холодне скління балкона. Для цього виду знадобляться трикамерний профіль (відмінно підійдуть недорогі вітчизняні ПВХ системи) і однокамерні склопакети. Зверніть увагу, це найдешевший спосіб скління. Після проведення робіт балкон придбає затишний закритий вид міні приміщення. Воно стане свого роду повітряним бункером для суміжної кімнати, захистить від протягів, вуличного шуму, пилу. Всередині балкона температура буде не набагато вище, ніж за вікнами, але сам він стане набагато зручніший у використанні .;
  • 2. Утеплене скління балкона. В цьому випадку кращі профільні системи від 5 камер, склопакети – з двома камерами з енергозбереженням. Дорожче, але в той же час ефективніше. Коли слід йти на такі витрати? Коли ви підвищуєте планку функціональності свого балкона. Тобто, плануєте об’єднати його з кімнатою або бажаєте зробити з нього відокремлений міні кабінет, ігрову, спортивну зону – ідей може бути безліч. Особливість для всіх одна – комфортний мікроклімат кімнатної температури;
  • 3. Можливий варіант скління, є золотою серединою, між двома основними способами. Для цього оптимального виду благоустрою використовують чотирикамерний профіль, двокамерні склопакети. Рекомендовано встановлювати в кутових квартирах, на балконах з північного боку, при підвищених вітрових навантаженнях;

 

Скління балкона з виносом в м Боярка – 3 варіанти

балкон с выносомНаступний етап нових технологій – скління балкона з виносом. Це означає, що після проведення комплексу робіт конструкція значно збільшиться в розмірах.

1. Збільшення площі на 30%. Такий ефект дасть винос косинкою. Розширення конструкції відбувається в робочому просторі на рівні підвіконня. Зона скління висувається назовні на 30 см, площа при цьому збільшиться від верхнього краю парапету до стелі, розміри підлоги залишаться незмінними.

2. Винесення від підлоги візуально дасть той же ефект збільшення квадратури на 30% на рівні ваших рук. Різниця полягає в тому, що кріплення каркаса будуть встановлені не під підвіконням, а відштовхнутися від нижньої плити. Такий підхід максимізує потенціал утеплення конструкції по всій площі парапету. Ще одна відмінність – глибина виносу, вона складе 30-35 см.

3. Збільшення площі в 2 рази! Таке можливо, якщо ви зважитеся на винос балкона по підлозі. Після демонтажу парапету фахівці зроблять нарощування плити на 0,5 м по периметру. А потім встановлять нову огорожу, зроблять скління, зовнішню, внутрішню обробку, утеплення. Після такої реконструкції площа стандартного балкона збільшиться з 3 до 6 м²!

Французьке скління балкона в м Боярка – що це?

Французьке скління підійде для любителів оригінальних дизайнерських рішень. Вікна в підлогу – відмінна риса методу. Ніяких перил, бетонних огорож – тільки прозорий фасад знизу доверху по всьому периметру. Якщо вас не лякає висота, а з вікон відкривається прекрасний вид, то можна експериментувати. Конструкція придбає повітряний вид з ефектом безмежності, а відразу під ногами відкриється краєвид. Є деякі обмеження. Для цього методу має велике значення технічний рівень балкона. При незадовільному стані плити підстави французьке скління не виробляють.

Скління балкона під ключ Боярка

остекление балкона под ключПід ключ означає все в комплексі. Для майстрів завдання об’ємне, для господарів – творче. Власнику балкона важливо визначитися з майбутнім призначенням конструкції, передати свою ідею фахівцям, і вони втілять її в життя на 100%. Скління балкона під ключ передбачає вибір скління: економ (холодний), оптимальний, люкс (утеплений) – на вибір клієнта:

  • Благоустрій з виносом будь-яким способом або без нього;
  • Зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи;
  • Наповнення інтер’єру – шафи, сушарки для білизни, ролети та ін;

Роботи ведуться згідно із затвердженим планом замовника.

Професійне скління балкона Боярка – компанія «4 Етаж»

Благоустрій балкона справа відповідальна і витратна. Щоб результат виправдав очікування, і гроші не були витрачені даремно – звертайтеся до професіоналів. Компанія «4 Етаж» понад 15 років займається склінням балконів. Маємо досвід, гарантуємо індивідуальний підхід. Своїм клієнтам забезпечуємо безкоштовний старт робіт – вам не доведеться оплачувати консультацію і заміри. Спочатку ви отримаєте повну інформацію про вартість, терміни, виберете спосіб, а лише потім, ми приступимо до робіт на фінансовій основі. Компанія «4 Етаж» – ми подаруємо вашому балкону нове життя!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями